REGISTRAČNÝ FORMULÁR PÚTE, DIECÉZNEHO PROGRAMU CLIPTIME A NÁRODNÉHO PROGRAMU 7BOLESTNÁ 12-15.9.2014
Pozor! Registrácia je platná až po zaplatení účastníckeho poplatku. Účastnícky poplatok je 10€ pri zaplatení do 31.8. (7€ bez ubytovania), od 1.9-7.9 a na mieste je poplatok 15€ (12€ bez ubytovania). Uvedený poplatok prosím preveď na číslo 2924828640/1100 (Tatra banka) alebo ho uhraď osobne na Kapitulskej 20 v Bratislave, v kancelárii Domu Emericum. Do poznámky uveď svoje meno a rok narodenia, aby sme mohli platbu identifikovať.
REGISTRÁCIA SA UZATVÁRA 7.9.2014!!!! Ak budeš mať akékoľvek otázky, kontaktuj: mladezba@gmail.com
Meno a priezvisko: *
Your answer
Rok narodenia: *
Ak nemáš viac ako 18 rokov, je potrebné, aby si doniesol vyplnené vyhlásenie zákonného zástupcu. Stiahnúť si ho môžeš tu: https://drive.google.com/file/d/0B3Fcn6Wwqr52ZEZRV0dFWmpXOVk/edit?usp=sharing
Your answer
Moja mailová adresa: *
Your answer
Moje telefónne číslo: *
Your answer
Zúčastníš sa: *
Ak sa plánuješ zúčastniť iba národného programu 7BOLESTNÁ, registruj sa tu: bazilika.sk/7bolestna; ak sa plánuješ zúčastniť iba pešej púte, registruj sa cez tento formulár: https://docs.google.com/forms/d/1rEXv1sQNmS8D8ZMGbMeVHp-pSxkM3AQtyZIuH0aeYe8/viewform
Táto položka sa týka peších pútnikov: Ak sa nemôžeš zúčastniť celej púte z Marianky, napíš, kde sa pripojíš a či potrebuješ ubytovanie (v Malackách) a večeru v piatok 12.9.
Your answer
Máš záujem o ubytovanie? *
Ak máš záujem o ubytovanie, cena za program, stravu, ubytovanie je dokopy 10€ pri jej uhradení do 31.8., po tomto dátume 15€, ak o ubytovanie záujem nemáš, cena za program a stravu je do 31.8. 7€ po uvedenom dátume 12€.
Budem platiť: *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov? *
Máš na nás nejakú otázku, alebo postreh?
Your answer
Máš nejaké stravovacie obmedzenia?
Vegetariánstvo, potravinová intolerancia, alergia atď...
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Komisia pre mládež Bratislavskej arcidiecézy. Report Abuse - Terms of Service