Diskusija par brīvprātīgo darbu
Lai aktualizētu brīvprātīgā darba un labdarības nozīmi, biedrība “Sadarbības platforma” ceturtdien, 2018. gada 11. oktobrī plkst. 11.00 ES mājā (Rīgā, Aspazijas bulvārī 28) aicina uz publisku diskusiju. Kā galvenās diskusijai izvirzītas šādas tēmas:
brīvprātīgā darba iespējas un nozīme,
brīvprātīgais darbs kā viena no labdarības formām
brīvprātīgais darbs likuma izpratnē un praksē.

Diskusijas mērķis ir akcentēt brīvprātīgā darba un labdarības lomu ne tikai katra cilvēka personīgajā izaugsmē, iespējā iesaistīties aktivitātēs, būt atbildīgam par apkārt notiekošo, bet vērst arī uzmanību uz brīvprātības ieguldījumu un pienesumu sabiedrībai kopumā, tostarp ekonomikas izaugsmē. Dalībnieki tiks rosināti arī identificēt kopīgās un atšķirīgās iezīmes brīvprātīgajā darbā un labdarības iniciatīvās. Klātesošie varēs iepazīties ar iespējām veikt brīvprātīgo darbu, savukārt nevalstisko organizāciju pārstāvjiem būs iespēja popularizēt brīvprātīgā darba iespējas savās organizācijās un aicināt interesentus iesaistīties.

Diskusijā piedalīties aicināti nevalstisko organizāciju pārstāvji, brīvprātīgie, valsts un pašvaldību pārstāvji, kas darbā saskaras ar brīvprātīgo darbu, labdarību jeb strādā ar brīvprātīgajiem, organizē brīvprātīgo darbu, kā arī iedzīvotāji, kurus interesē diskusijā apskatāmie jautājumi.

Tikšanos vadīs žurnālists Aivis Ceriņš. Savukārt juriste Kitija Bite klātesošos iepazīstinās ar šogad apkopoto nevalstisko organizāciju pieredzi brīvprātīgā darba jomā un atklātajām nepilnībām esošajā likumdošanā.

Diskusijā piedalīsies Nodarbinātības Valsts aģentūras projekta vadītājs Ints Teterovskis, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Projektu vadības un uzraudzības daļas vecākā projektu vadītāja Maija Kolberga un projektu koordinatore Iveta Tiltiņa, Finanšu ministrijas un dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Diskusija par brīvprātīgo darbu notiks Latvijas valsts budžeta finansētajā programmā “NVO fonds” projekta “Kopā varam vairāk” ietvaros.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.
Vārds, uzvārds *
Your answer
Pārstāvētā organizācija, iestāde - nosaukums *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Tālruņa numurs *
Your answer
Jautājums, kuru vēlos uzdot, izvirzīt diskusijas gaitā *
Your answer
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti tikai biedrības Sadarbības platforma vajadzībām atskaišu sagatavošanai finansētājam - Sabiedrības integrācijas fondam *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy