Подати скаргу на журналістський матеріал
ГО “Детектор медіа“ та ГО “Інститут масової інформацї“ приймають до розгляду скарги щодо матеріалів ЗМІ на предмет можливих порушень законодавства (“Про телебачення і радіомовлення”, “Про пресу”, ”Про інформаційні агентства”, Цивільного кодексу України та ін.), а також базових професійних стандартів журналістики (достовірності, балансу точок зору, відділення фактів від коментарів, точності, повноти) та журналістської етики.
Прізвище та ім’я скаржника *
Скарги заповнені анонімно, а також під псевдонімом не розглядаються
Ваша електронна адреса *
Ми не гарантуємо розгляд скарги, отримання відповіді та збереження персональних даних, якщо ви вказуєте контактну адресу в доменах .ru, .su або інших поштових сервісах, що мають юрисдикцію на території Росії.
Місце роботи та посада
заповнюється за бажанням
Опишіть, будь ласка, порушення, якого, на Вашу думку, припустився засіб масової інформації в своїх матеріалах *
Якщо маєте фотографію або скан газети, скріншот — завантажте їх
Масимальний розмір — 10 МБ. Якщо у вас більше, ніж один файл — заархівуйте їх, будь ласка. Якщо ви долучаєте відео чи аудіофайл, розмір яких перевищує 10 МБ, скористайтеся, будь ласка, файлообмінниками.
Посилання на матеріал
Не приймаються посилання на мережі Вконтакте, Однокласнікі та сайти, заблоковані відповідно до рішень РНБО
Чи бажаєте залишитися анонімним для ЗМІ, чиї дії оскаржуєте?
Повідомлення про обробку персональних даних
Заповнюючи та надсилаючи цю форму, ви даєте згоду на обробку персональних даних ГО “Інститут Масової Інформації” та ГО “Детектор Медіа” в обсязі, визначеному цією формою, а саме — прізвище, ім’я, адреса електронної пошти (обов'язково), місце роботи та посада (за бажанням скаржника) з метою розгляду скарги експертами зазначених ГО та надання на неї відповіді. Доступ до персональних даних осіб, що не є регулярними працівниками або контрактними експертами, не здійснюється.
Строк зберігання персональних даних: до 31.12.2020 року.
Відмова від обробки персональних даних передбачатиме залишення скарги без розгляду та негайне, не пізніше 1 робочого дня з моменту надходження відповідей, видалення таких даних з бази даних скарг.
Надаю дозвіл на обробку персональних даних *
До розгляду беруться лише скарги, автори яких надали згоду на обробку персональних даних
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service