Zgłoszenie 2019 na praktyki w NPOW Wioska Bullerbyn
Niepubliczna Placówka Oświatowo - Wychowawca "Wioska Bullerbyn" zaprasza na letnie praktyki dla studentów psychologii i pedagogiki.

Wioska Bullerbyn to miejsce gdzie cenimy sobie relacje, spontaniczność, swobodną zabawę i kontakt z naturą. Dzieci doświadczają bycia w społeczności, w której każdego obdarza się szacunkiem. Dorośli wspierają dzieci w rozwijaniu samodzielności i własnej sprawczości.

Program praktyk

- warsztaty  "Budowanie relacji z dzieckiem" oraz przygotowanie do letnich praktyk w terminie 15 - 16 czerwca 2019.
- dwutygodniowe praktyki wakacyjne w funkcji asystenta wychowawcy za wynagrodzeniem (400 zł brutto za tydzień).
- jednodniowa wizyta studyjna w szkole wolnej i demokratycznej, połączona z wykładem, w Świętochowie k. Tarczyna (październik 2019).

Fundacja zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Imię i nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres e-mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Dlaczego chciałbyś/abyś wziąć udział w praktytkach? *
Your answer
Edukacja formalna i nieformalna. Napisz jakie masz wykształcenie i w jakich kursach/ szkoleniach brałeś/aś udział. *
Your answer
Doświadczenie w pracy z dziećmi. Jeśli masz już doświadczenie w pracy z dziećmi opisz je poniżej. *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych z siedzibą w Wilczej Górze, ul. Nieziemska 1, moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym na potrzeby organizacji projektu „Wioska Bullerbyn" w celu rekrutacji na praktyki w NPOW Wioska Bullerbyn" i uczestnictwa w tym działaniu. Oświadczam, iż zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zostałem poinformowany przez Fundację Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych o tym, że:- podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału w praktykach w NPOW Wioska Bullerbyn ;- administratorem moich danych osobowych jest Fundację Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można się skontaktować w formie elektronicznej pod adresem: iod@bullerbyn.pl lub w formie pisemnej pod adresem: Aleja Wyzwolenia 7, 00-572 Warszawa;- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a,b i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych;- posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podane dane nie będą przekazywane do innych podmiotów ani do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, nie będą również przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service