Seminarium filozoficzno-polityczne Przyjaźń, przyjemność, propaganda

Data: piątek, 23 października 2020 r.
Godzina: 17:00
Miejsce: Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35
Organizatorzy: Machina Myśli, Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Liczba osób na spotkaniu jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w trakcie całego spotkania.

W przypadku konieczności rezygnacji z udziału w spotkaniu prosimy o informację w wiadomości na Facebooku Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście lub drogą mailową na adres trojmiasto@poczta.krytykapolityczna.pl

Sign in to Google to save your progress. Learn more
REJESTRACJA NA LISTĘ PODSTAWOWĄ ZAMKNIĘTA. UZUPEŁNIAJĄC PONIŻSZY FORMULARZ ZAPISUJECIE SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ - POTWIERDZENIE UDZIAŁU W SPOTKANIU BĘDZIEMY WYSYŁAĆ MAILOWO NAJPÓŹNIEJ NA DZIEŃ PRZED SPOTKANIEM.
Bez tytułu
Imię i nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Oświadczam, że według mojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywam na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. W przypadku, gdyby stwierdzono u mnie zakażenie wirusem SARC-CoV-2 lub/i konieczność przebywania na kwarantannie lub/i pod nadzorem epidemiologicznym, zrezygnuję z udziału w spotkaniu. *
Administratorem Danych Osobowych Uczestnika/Uczestniczki spotkania jest: Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie, ul. Jasna 10, 00-013 Warszawa, NIP: 701-000-25-99, REGON: 140369159. W związku z pandemią COVID-19 Twoje dane osobowe oraz informację o Twoim stanie zdrowia będziemy musieli przekazać Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu (GIS) w razie konieczności wypełnienia obowiązku prawnego, któremu podlega Stowarzyszenie, np. obowiązków związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem uczestników wydarzenia lub z interesem publicznym, takim jak kontrola chorób i innych zagrożeń dla zdrowia. Twoje dane osobowe będziemy mieli obowiązek przekazać do GIS w okresie 14 dni od dnia zakończenia realizacji wydarzenia.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of poczta.krytykapolityczna.pl. Report Abuse