Europos Skautų berniukų būrių ir laisvų patrulių registracijos anketa
Lietuvos Nacionalinės Europos Skautų Asociacija, UIGSE (Tarptautinė Europos Skautų ir Skaučių Sąjungos) narė, kviečia berniukus nuo 11m. iki 18m., prisijungti prie Europos Skautų veikla.

ANKETA PILDOMA nuo LIEPOS 15d IKI RUGSĖJO 30d. Kitu metu po pildymo prašome skambinti +37064015586. Prašome pildyti anketą ir jau esamiems nariams kartą per metus (rugsėjo mėn.), siekant atnaujinti duomenys.

Europos Skautai siūlo šeimoms skautavimą pagal Baden Powell tradicinę metodiką: berniukai ir mergaitės atskirai, 11-17m. amžių grupė yra unikali šaka, po susipažinimo periodo (3-9 mėn) kiekvienas gauna įsipareigojimus. Tai yra ilgalaikis projektas, kur kiekvienas gauna savo pareigas, yra laukiamas visų. Būrys, ne "burelis", ir būti skautu, tai ne "dalyviu".

Prašome užpildyti šią anketą, berniukui kartu su tėvais. Jeigu pats esi berniukas, pats radai šią anketą ir ją užpildei be tėvų žinios ir nesi tikras kad pritartų, prašau paminėk pabaigoje prie pastabų.
  • Vilniaus 1-ajam būriui "Šv. Jono Teologo" 2022-2025m kadencijai vadovauja Europos Skautų pilotas Margiris (tel: +37067755978)
  • Klaipėdos 1-ajam būriui "Šv. Jokūbas Apaštalas" 2021-2024m. kadencijai vadovauja Europos Skautų roveris-pilotas Nerijus (tel: +37068460657)
  • Vilniuje kitų parapijų laisvųjų patrulių 2022-2023m. koordinuoja Europos Skautų roveris-pilotas Ksaveras (tel: +37064015586)
  • Dėl kitų miestų parapijų, prašome rašyti laišką fse1vilnius@gmail.com
Dėl duomenų apsaugos
SVARBU: Nuo 2018-05-25 įsigaliojo Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas (ADTAĮ), todėl palikdami savo duomenis JŪS patvirtinate, kad sutinkate savo duomenimis pasidalinti su LNESA. Jūsų nurodyti duomenys bus naudojami tik skautų veiklai. Savo pateiktą informaciją galite bet kada atšaukti, parašę apie tai el. paštu fse1vilnius@gmail.com. Anketos trumpas adresas : shorturl.at/enuyF
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Tapti Europos Skautu, 2 minutes vaizdų filmukas, prisiminti ar sužinoti, ką mes čia darome ir darysime (https://www.youtube.com/watch?v=AV4R3deYGS4)
Registracija
Clear selection
Vienetas *
Berniuko vardas, pavardė *
Berniuko gimimo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Berniuko telefonas (jeigu yra)
Ir jeigu tevai leidzia vadams kontaktuoti berniuką tokiu budu.
Berniuko el. pašto adresas (jeigu yra)
Ir jeigu tevai leidzia vadams kontaktuoti berniuką tokiu budu.
Tėvų telefonas/ai
Tėvų el. paštas/ai
Berniuko gyvenamoji vieta
Užtenka žinoti tik rajoną, bet galite rašyti adresą
Mokykla, Klasė (nuo rudens) *
Berniuko skautiška patirtis (metais)
0
1
2
3 ir +
Europos skautų skautas
Europos skautų vilkiukas
Skautavimas kitoje organizacijoje
Clear selection
Berniuko praktikuojamas sportas, grojamas instrumentas, kiti menai ir bureliai
Prašome žymėti viską kas tinka. Berniukas, su tevų leidimu, naudojasi siomis priemonėmis:
Berniuko dvasinis gyvenimas
Berniuko dabartinė motyvacija skautauti
Tėvai nurodė ir įtikino, kad bus gerai
Berniukas nori, na ir gerai, kad tėvai laimina
Clear selection
Berniukui  ypač įdomu, ar būtų įdomu
Berniuko mėgstamiausas sportas
(pažymėti : ar patinka žaisti, ar labai norėtų žaisti, ar tik tiesog patinka stebėti ?)
Berniukas jau aiškiai žino kuo nori tapti ateityje
Informacija apie veiklos finansavimas
LNESA yra ne pelno siekanti asociacija, neturi jokių darbuotojų ir visi vadai (organizatoriai) yra savanoriai. Nariais tampa automatiškai berniukai ir mergaitės nuo savo pasižadėjimo (viliukams) arba Įžodžio (skautams ir roveriams), taip pat įsipareigoja mokėti nario mokestį (šiuo metų 30 € per metus); nario mokestis mokamas Asociacijai ir jis finansuoja vadų mokymus ir pedagoginę literaturą (vertimai ir pan). Atskirai, būrio vadas renka pagal planuotas veiklas pinigelius (transportui, maistui, mažam inventoriui). Vadų motyvacija priklauso nuo berniukų lankomumo ir nuosėklumo veikloje.

Visos pastabos, prašymai, klausimai, informacija svarbu žinoti skautų vadams
Dėl kilusių klausimų, del kurių nenorėtumete bendrauti per nesuasmenizuota internetine forma, prašau paskambinti  telefonu: +37064015586.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy