Wybierz jaką chcesz nagrodę :)
Dziękuję, że zdecydowałaś / zdecydowałeś się założyć "Wymarzone Konto" w Raiffeisen Polbank za pośrednictwem mojego bloga. Zarabianie m.in. na afiliacji daje mojej rodzinie stabilność finansową, a to pozwala w niezakłócony sposób skupić się na realizacji kolejnych fajnych przedsięwzięć dla Czytelników bloga.

W tej prostej ankiecie chcę się przede wszystkim dowiedzieć, które z zaproponowanych 30 nagród dodatkowych Cię interesują.

Dodatkowo, aby mieć szansę na nagrodę, musisz odpowiedzieć na jedno proste pytanie związane z pisaną przeze mnie książką o finansach osobistych. Mam nadzieję, że Twoja odpowiedź pomoże napisać mi taką książkę, która dobrze odpowie na Twoje pytania.

I już teraz życzę Ci powodzenia w walce o nagrody :)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Wpisz swój adres e-mail - ten sam, który podałaś / podałeś w formularzu Comperia Bonus przy zakładaniu "Wymarzonego Konta".
Formalności konkursowe
Regulamin konkursu *
Required
Zgody na przetwarzanie danych *
Prawo w tym kraju wymaga ode mnie zbierania Waszych zgód na przetwarzanie Waszych danych żebym mógł Wam wręczyć nagrody lub sprawdzić krzyżowo z Comperią, czy rzeczywiście założyliście konta w Raiffeisen Polbank. Jeśli chcecie wziąć udział w moim konkursie, to niestety musicie te zgody wyrazić. Poniżej dokładnie opisują o co chodzi. Dla jasności: nie udostępnię Waszych danym żadnym bankom itp.
Required
Wybierz nagrodę *
Być może nie chcesz otrzymać, którejś z zaproponowanych przeze mnie nagród. Jeśli miałabyś / miałbyś wygrać, to którą nagrodę chciałabyś / chciałbyś otrzymać? Zaznacz wszystkie, które zaakceptujesz :)
Required
Pytanie konkursowe
Pracuję aktualnie nad książką o finansach osobistych, której premiera zaplanowana jest na czwarty kwartał 2015 roku. Wiem o czym chcę napisać, ale bardzo zależy mi na Twojej opinii, a w szczególności na dobrym poznaniu Twoich oczekiwań, potrzeb, jak i zaleceń dla mnie w tym zakresie. Autorzy najlepszych odpowiedzi wygrają jedną z 30 nagród.
Napisz o czym chcesz przeczytać w mojej książce o finansach osobistych *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Szafranscy.pl. Report Abuse