Dotazník pro žadatele pomoci - Spolu to zvládnem!
Biskupské gymnázium Hradec Králové a Diecézní katolická charita Hradec Králové spojily síly, aby pomohly v krizové situaci v souvislosti s pandemií způsobenou virem SARS-CoV-2. Pokud jste z Hradce Králové a blízkého okolí a řadíte se do ohrožené skupiny (senior, hendikepovaný, vážně nemocný) a v této chvíli Vám nejsou schopni pomoci členové Vaší rodiny či přátelé, naši dobrovolníci vám zajistí nákup, doprovod k lékaři, vyzvednutí léků, venčení psa a další nutnou pomoc.

Aby Vám naši dobrovolníci mohli pomoci, potřebujeme vyplnit základní informace. Koordinátorky je co nejdříve zpracují a budou Vás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle. Dobrovolníci budou proškoleni, aby nedocházelo k přímému kontaktu a budou mít ochranné pomůcky (rouška, rukavice). Také se budou předem legitimovat občanským průkazem. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na e-mail dobrovolnici@bisgymbb.cz nebo na telefonních číslech 703 890 166 a 703 890 167, která jsou dostupná v čase 9:00 - 15:00 po celý týden.
Email address *
Jméno a příjmení *
Telefonní číslo *
S čím potřebuji pomoci (např. nákup, vyzvednutí léků, doprovod, pošta, donáška jídla apod.) *
Bydliště - město *
Bydliště - ulice *
Bydliště - číslo popisné *
Vyplněním tohoto elektronického formuláře a jeho odesláním souhlasíte s použitím výše uvedených údajů (osobních údajů ve smyslu § 4 písm. a zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy