Registrace pro příznivce Učitelské platformy
Pokud podporujete cíle Učitelské platformy, ale nejste aktivní učitelkou či učitelem, můžete se stát registrovaným příznivcem. Získáte všechny informaci o dění v Učitelské platformě, výsledcích jednání i činnosti.

Aktivní členství je sice určeno jen učitelské a ředitelské komunitě, nicméně si uvědomujeme, že bez komunikace s dalšími pedagogickými profesemi je pro nás nezbytné, abychom získali co nejkvalifikovanější pohled. Pokud věnujete dvě minuty vyplnění formuláře, získáte jako registrovaní příznivci přístup k informacím členské sekce. Informace o vás nám naopak pomohou cílit naše dotazy na relevantní osoby.

Registrační údaje budou zpracovány v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno: *
Přijmení: *
Email: *
Odpovědi na další otázky jsou nepovinné, ale pomohou nám adresně vás oslovovat s požadavky na spolupráci (připomínkování, kvalifikovaný názor apod.).  Budeme rádi, když se na vás budeme moci s odborným požadavkem obrátit, ale můžete se rozhodnout jen dění sledovat. Proto prosím uveďte, zda si přejete:
Jste:
Pokud jste pedagogickým pracovníkem, uveďte jakým.
Podílíte se na přípravě učitelů na pedagogické fakultě či jiné fakultě vzdělávající učitele?
Vaše telefonní číslo:
Váš případný komentář:
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění souhlasím se zpracováváním osobních údajů. Celé znění souhlasu se zpracováním osobních údajů si přečtěte zde: https://ucitelskaplatforma.cz/index.php/souhlas-se-zpracovanim-osobnich-udaju/  *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Učitelská platforma. Report Abuse