Formularz zgłoszeniowy do "VI Maratonu Leśników" w ramach 18. CRACOVIA MARATON 28 kwietnia 2019 r. w Krakowie.
W Maratonie Leśników mogą wziąć udział pracownicy Lasów Państwowych, pracownicy Parków Narodowych, pracownicy Starostw i Urzędów Miast zajmujący się lasami, pracownicy Zakładów Usług Leśnych, nauczyciele oraz uczniowie szkół i uczelni leśnych z kraju i zagranicy a także członkowie Klubu Biegających Leśników.
Imię i nazwisko *
Your answer
Płeć *
Numer startowy w 18. CRACOVIA MARATON
Jeśli zgłosiłeś się do 18. CRACOVIA MARATON i masz nadany numer startowy, podaj go poniżej. Jeżeli nie masz jeszcze nadanego numeru startowego, uzupełnij go później, przesyłając mailem.
Your answer
e-mail: *
Podaj e-mail kontaktowy, w celu weryfikacji zgłoszenia.
Your answer
Reprezentowana jednostka: *
Podaj nazwę jednostki którą reprezentujesz (nadleśnictwo, rdLP, Park Narodowy, ZUL itp.).
Your answer
Oświadczenia: *
Składając formularz oświadczam, że: 1. Zapoznałem/am się z „Regulaminem "VI Maratonu Leśników" w ramach 18. CRACOVIA MARATON” dostępnym na stronie www.kbl.org.pl; 2. Spełniam warunki udziału określone w paragrafie 3 „Regulaminu VI Maratonu Leśników w ramach 18. CRACOVIA MARATON”; 3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Organizatorów w celach organizacyjnych "VI Maratonu Leśników"; 4. Wyrażam zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady ze mną, a także wyniki z moimi danymi osobowymi mogły być wykorzystane przez Organizatorów w celach promocyjnych; 5. Podane dane są prawdziwe.
Rozmiar koszulki: *
Jest szansa, że (jak co roku) przygotujemy specjalne koszulki na "VI Maraton Leśników". Jeśli chcesz otrzymać taką koszulkę, uzupełnij ten formularz najpóźniej do 1 kwietnia 2019 roku.
Uwagi do formularza.
Wpisz swoje uwagi do formularza zgłoszeniowego. Pomogą w przygotowywaniu formularzy w przyszłości, a także przy organizacji następnych edycji "Maratonu Leśników".
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service