The Hack Summit 2020 - Call for Papers
[ENG] Looking for an English version? Go to https://thehacksummit.com/cfp_en

Jesteśmy w trakcie organizacji konferencji The H@ck Summit stanowiącej kontynuację konferencji What The H@ck pod nową marką, od jej głównego organizatora, która odbędzie się w sobotę, 5 grudnia 2020. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną wydarzenie odbędzie się w tym roku w hybrydowej formule - konferencji i targów online (szczegóły co do formuły - poniżej) oraz, jeśli będzie istniała taka możliwość, stacjonarnych elementów towarzyszących, np. spotkań networkingowych.

Jeśli masz jakiś ciekawy temat i ochotę wystąpić na naszym wydarzeniu w roli Prelegenta na jednej ze ścieżek — prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

JEŚLI CHCESZ ZGŁOSIĆ WIĘCEJ NIŻ JEDEN TEMAT - PROŚBA O PONOWNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA. Przyjmujemy zgłoszenia maksymalnie 3 tematów.

Czym jest The H@ck Summit?
> Jest to kontynuacja konferencji What The H@ck, pod nową marką, od jej głównego organizatora.
> Wydarzenie to będzie miało zasięg ogólnopolski / międzynarodowy, skierowany do:
>> Wszystkich zajmujących się obszarem szeroko pojętego bezpieczeństwa IT.
>> Wszystkich zainteresowanych tym obszarem.
>> Programistów i architektów.
>> Przedstawicieli kadry zarządzającej zajmujących się aspektami technicznymi przedsięwzięć.
>> Poziom doświadczenia uczestników: 90% osoby z doświadczeniem (od juniora poprzez ekspertów aż po CTO i CEO), 10% studenci
> Ok. 100 wystąpień podzielonych na równoległe ścieżki tematyczne
> Targi ITSec - część wystawiennicza pod kątem produktowym, usługowym i rekrutacyjnym
> Oficjalna strona wydarzenia: https://thehacksummit.com

Podstawowe informacje odnośnie wystąpień:
> Dokładna lista ścieżek / obszarów poruszanych przez wydarzenie - wypisana jest w kolejnych sekcjach, obejmuje, w zasadzie, cały obszar bezpieczeństwa informatycznego / informacyjnego - zarówno tematykę techniczną, jak i audutową oraz compliance
> Język wystąpienia: język polski lub angielski
> Kładziemy mocny nacisk na konkretne 'case studies'

Formuła części konferencyjnej:
> Szukając sposobu na realizację wydarzenia online o możliwie największej wartości dla uczestników i maksymalizującego ich zaangażowanie – część merytoryczną postanowiliśmy podzielić na dwie zasadnicze części:
>> 1) Nagrania pełnych prelekcji dostępne w formie VoD jeszcze przed dniem wydarzenia (dotyczy wystąpień wszystkich ścieżek oprócz Main Stage).
>> 2) Wystąpienia transmitowane live w dniu wydarzenia - prezentacje Main Stage oraz sesje Q&A i panele dyskusyjne z prelegentami z pozostałych ścieżek.
> Nagrania wszystkich wystąpień - zarówno tych przygotowanych wcześniej jak i tych transmitowanych w dniu wydarzenia, będą dostępne dla uczestników przez jeszcze 3 miesiące po konferencji.

Czego będziemy od Ciebie potrzebować?
> Przygotowania nagrania ok. 25-30 minutowego wystąpienia i dostarczenia go do nas najpóźniej do 20.11.2020. Nagranie możesz zrealizować we własnym zakresie lub zdalnie z naszą pomocą.
> Zaprezentowania krótkiego posumowania, ok. 5-7 min, Twojego wystąpienia i wzięcia udziału w sesji Q&A w dniu wydarzenia, 5.12.2020. Ze wszystkimi prelegentami będziemy łączyć się zdalnie. Na jedną sesję Q&A trwającą 1h zaprosimy prelegentów 3-4 wybranych prelekcji.
> W przypadku Main Stage: Prelegentów tej ścieżki poprosimy o zdalne połączenie się z nami 5.12.2020 w celu zaprezentowania całego wystąpienia na żywo.

Dlaczego warto zostać prelegentem naszej konferencji?
> Będziesz mieć możliwość zaprezentowania wyników swoich prac / researchu / ciekawych case studies / ... - wśród całego środowiska IT Security.
> Zdobędziesz doświadczenie jako prelegent na dużej konferencji / potwierdzisz swoją pozycję jako liczący się ekspert w Twoim obszarze.
> Networking - poznasz sporo interesujących osób:
>> Inne osoby z branży zajmujące się tym samym obszarem.
>> Innych prelegentów podczas wspólnej sesji Q&A, jak i na stacjonarnych spotkaniach networkingowych.
>> Przedstawicieli / ekspertów / zarządzających z organizacji stanowiących Sponsorów oraz Partnerów naszego wydarzenia - czołowych organizacji z obszaru IT Security.
> Będziesz mieć możliwość omówienia swoich wyzwań / doświadczeń / spostrzeżeń z innymi doświadczonymi osobami.
> Rozwijaj się merytorycznie - bezpłatnie uczestnicząc w konferencji - słuchając innych wystąpień.
> Staramy się ułatwić i uprzyjemnić Twój udział w naszym wydarzeniu. Dokładniej zostało to opisane w kolejnym punkcie poniżej :)

Dodatkowo, wszystkim prelegentom zapewniamy:
> Możliwość uczestnictwa w całym wydarzeniu na zasadzie najwyższego pakietu PRO
oraz dodatkowo:
> Powitalnego giftbaga m.in. z oficjalną koszulką wydarzenia.
> Zaproszenie na afterparty wraz z open-barem dla Prelegentów w jego trakcie.


UWAGA: Termin przesyłania zgłoszeń w ramach Call for Papers to niedziela, 8.11.2020, 23:59.


------------

Organizatorzy:
> Organizator główny: Fundacja Academic Partners
> Współorganizator: Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni

Oficjalna strona wydarzenia:
> www.TheHackSummit.com

Masz pytania? Pisz do nas:
> anna.feliksbrot@fundacjaap.org.pl

Termin przesyłania zgłoszeń CfP:
> Niedziela, 8.11.2020, g. 23:59
Dane kontaktowe
Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Telefon: *
Informacje o prelegentach
Twój biogram: *
Stanowisko *
Nazwa firmy *
[opcjonalnie] Link do Twojego profilu na LinkedIn:
Czy występowałeś (występowałaś) wcześniej na innych konferencjach? Jeśli TAK - podaj linki lub napisz, jakie to były wystąpienia i na jakich wydarzeniach; Jeśli NIE - wpisz po prostu 'NIE': *
Czy Twoja rola w organizacji, którą reprezentujesz, związana jest co najmniej w 50% z sprzedażą lub bezpośrednim wsparciem sprzedaży (np. rola presales)? *
Czy byłbyś (byłabyś) zainteresowany (zainteresowana) punktowaną naukowo publikacją referatu w materiałach pokonferencyjnych (w języku angielskim)? *
Ile wystąpień chciałbyś (chciałabyś) zaproponować?
Clear selection
Skąd dowiedziałeś (dowiedziałaś) się o Call for Papers?
Wystąpienie
Proponowany temat wystąpienia: *
Wybierz obszar(y), którego(ych) dotyczy proponowany przez Ciebie temat: (lista nie jest posortowana według priorytetów etc): *
Required
Język wystąpienia: *
Abstrakt (opis) wystąpienia: *
Słowa kluczowe dotyczące wystąpienia (wypisane po przecinku): *
Rekomendowany minimalny poziom zaawansowania uczestników względem wystąpienia: *
Jaki charakter ma prezentacja? *
techniczny deep dive
biznesowe case study
Czy planujesz współprowadzić z kimś prelekcję? *
Czy zgadzasz się na udostępnienie uczestnikom pliku z Twoją prezentacją (np. PDF, PPTX) po konferencji? *
Czy Twoim podstawowym zainteresowaniem w realizacji tego wystąpienia jest zwiększenie sprzedaży produktów Twojej organizacji lub rekrutacja? (Dla jasności - pytanie to nie jest zadawane w negatywnym sensie, ale, z wielu powodów, chcielibyśmy wiedzieć.) *
Zgody
Dokonując rejestrację w ramach niniejszego formularza wyrażasz poniższe zgody:

Zgoda na publikację przesłanego nagrania:

Ze względu na formę wydarzenia, udział w konferencji w roli Prelegenta równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na:
> Udostępnienie nagrania Twojego wystąpienia dla zarejestrowanych uczestników The Hack Summit na około tydzień przed oraz na około 3 miesiące po dniu wydarzenia (5.12.2020).
> Nagranie przez Organizatorów Twojego wystąpienia transmitowanego na żywo w dniu wydarzenia i udostępnienie go dla zarejestrowanych uczestników przez okres około 3 miesięcy po dniu wydarzenia.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

>Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Academic Partners, ul. Kwitnąca 6/46 z siedzibą w Warszawie (01-926) o numerze KRS 0000442304, NIP 118-20-88-939. Kontakt z administratorem danych jest możliwy za pośrednictwem formularzy w sekcji „Kontakt” na stronie internetowej https://thehacksummit.com/

>Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych?
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zbieraniem i kwalifikowaniem zgłoszeń kandydatów na prelegentów w organizowanym wydarzeniu. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a ich niepodanie uniemożliwi przeprowadzenie procesu kwalifikacyjnego związanego z wyborem prelegentów w danym wydarzeniu.

>Jak długo będą przetwarzane dane osobowe?
Twoje dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych. Masz prawo do wycofania zgody w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane mogą również zostać usunięte po upływie czasu przechowywania danych osobowych w związku z danym procesem przetwarzania danych osobowych lub w sytuacji, gdy będą zbędne dla
realizowanego celu przetwarzania przez administratora lub partnera, a nie ma podstaw prawnych by przetwarzać dane osobowe na innej podstawie prawnej.

>Komu mogą być przekazywane Twoje dane osobowe?
Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane przez zewnętrznych partnerów wspierających nasze procesy biznesowe, czyli tzw. odbiorców danych. Odbiorcy danych (podmioty przetwarzające) będą wykonywały usługi na rzecz administratora danych w obszarze rozwiązań informatycznych, dostawę wsparcia technicznego, zewnętrznych podmiotów wspierających administratora danych w procesach bezpieczeństwa IT, marketingowych lub sprzedażowych. Dane osobowe mogą być przekazane do państw trzecich wyłącznie, gdy administrator danych ma właściwą podstawę prawną m.in. na podstawie wydanej decyzji stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony lub z zastrzeżeniem odpowiednich zabezpieczeń (np. wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych).

>Jakie wynikają uprawnienia związane z ochroną danych osobowych?
Masz prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego, prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

>Jakie są konsekwencje niepodania danych osobowych?
Podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, a w przypadku, gdy dane osobowe nie zostaną podane administrator danych nie będzie mógł przyjąć aplikacji do wystąpienie jako prelegent na organizowanym wydarzeniu.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja AP. Report Abuse