MĀCĪBU CIKLS "Līderība rosīgām kopienām"
Mācību cikls veidots Alūksnes, Apes, Balvu, Baltinavas, Gulbenes, Smiltenes, Rugāju un Viļakas novadu aktīvajiem iedzīvotājiem, kopienu esošiem un topošiem līderiem - biedrību un nodibinājumu vadītāji, biedri, brīvprātīgie, pašvaldību pārstāvji kā pārvalžu vadītāji, tautas namu un bibliotēku vadītāji, sporta darba organizatori, skolotāji, sociālie darbinieki, jaunatnes darbiniekiem, uzņēmējiem un citiem, kam svarīgi veidot veselīgas, stipras un ilgtspējīgas kopienas.

Nodarbībās tiks šķetināti jautājumi par cilvēku vajadzībām, vērtībām un motivācijām, kā līderim kopienu līderībā nepazaudēt sevi, savstarpējā dialoga, klausīšanās prasmēm un to nozīmi, par vietēju un globālu kopienu savstarpējo saikni, par veiksmīgiem un ilgtspējīgiem kopienu darbības piemēriem Latvijā un pasaulē, un kā praktiski savā kopienā iedzīvināt jaunas idejas.

Nodarbību cikls sastāv no 4 interaktīvām nodarbībām tiešsaistē, izmantojot Zoom platformu. Pēc katras nodarbības dalībniekiem tiks piedāvāti papildu informācijas resursi kā video materiāli, raksti, raidījumi, un viens izaicinājums, ko dalībnieki pēc savas izvēles varēs izzināt un izmēģināt līdz nākamajai nodarbībai.

NODARBĪBU PLĀNS
9.jūnijs, pulksten 10.00 – 13.00. ES kopienā – individuālā līmeņa apzināšanās
16.jūnijs, pulksten 10.00 – 13.00 ES-TU. Dažādība un dialogs.
19.jūnijs, pulksten 10.00 – 13.00 MĒS. Kopienas un to ietekme.
30.jūnijs, pulksten 10.00 – 13.00 KO TĀLĀK? Turpinājuma aktivitāšu veidošana.

SVARĪGI! Mums svarīgi, lai pēc iespējas piedalāties visās 4 tiešsaistes tikšanās reizēs, tāpēc jau pirms pieteikšanās, lūdzu, apsveriet, vai varēsiet to īstenot.

Mācību cikla programmu veido un nodarbības vadīs neformālās mācīšanās fasilitatore, koučs, pilsoniskās sabiedrības attīstības un neformālās mācīšanās projektu vadītāja un programmas “Darbīgās kopienas” dalībniece Ilze Zvejniece.

PIETEIKŠANĀS ATVĒRTA LĪDZ 4.JŪNIJAM

*Dalībnieku skaits ierobežots. 5.jūnijā savā norādītajā e-pastā saņemsiet apstiprinājumu par dalību, kā arī praktisku un tehnisku informāciju.
Vārds un uzvārds *
E-pasta adrese *
Pārstāvēta kopiena (organizacija / iestāde / neformāla grupa / uzņēmums u.c.) *
Pārstāvētais novads *
Kāpēc Tu vēlies piedalīties šajā mācību ciklā? *
Kā Tu raksturotu savu kopienu 3 vārdos? *
Vieta, kur pateikt, ko vēlies, uzdot jautājumu vai ko piebilst.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy