Tajemnice starych fotografii | Warsztaty w ramach wystawy „Regał”
Opis wydarzenia
Zapraszamy na warsztaty z Antoniną Kieliszewską, podczas których będziemy wytężać wyobraźnię i spróbujemy nakreślić możliwe historie ukryte na starych zdjęciach. Jako inspiracja do działań posłuży nam autorska książeczka pt. „Fotografia” będąca częścią Projektu Regał.
Kim mogli być ludzie na zdjęciach? Co lubili, czego nie lubili robić, jakie mieli marzenia, jakie przygody? Może ta pani przed chwilą wróciła z niebezpiecznej górskiej wyprawy, a ten starszy pan na ławeczce jest nauczycielem matematyki i kolekcjonerem porcelanowych piesków? Nie ma tutaj dobrych ani złych odpowiedzi. Będziemy tworzyć historie bardzo zwyczajne, ale też zupełnie niestworzone. Bo skoro nie możemy zapytać naszych bohaterów jak było naprawdę, to ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.

Prowadząca
Antonina Kieliszewska – absolwentka Grafiki Warsztatowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Zajmuje się projektowaniem graficznym i ilustracją, tworzy autorskie książki, kolaże, najczęściej z wykorzystaniem starych zdjęć; prowadzi też warsztaty dla dzieci i młodzieży. W swojej twórczości porusza się w obrębie szeroko pojętej nostalgii, pamięci oraz zabawnych dosłowności z nutką absurdu. Mieszka i pracuje w Poznaniu.
https://www.facebook.com/antoninakie

Informacje praktyczne
Kiedy: 26 stycznia 2023, godz. 10.00–12.30
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
Dla kogo: dla dzieci 7–10 lat
Zapisy: przez formularz online dostępny na stronie warsztatykultury.pl, udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy