«Unidream summer camp 2017»
Літній табір розвитку та відпочинку на узбережжі моря. 14-20 серпня 2017 року
Що таке Unidream?
Літній табір "Unidream" проходить в форматі тижневого інтенсиву та спрямований на додаткову освіту, особистісний розвиток та відпочинок учасників. Історія освітніх проектів під назвою "Unidream" починається з 2013 року, коли був організований перший літній проект. Після цього такі проекти проводились двічі на рік: влітку та взимку. Цей буде вже восьмим.

Подібні освітні і розвиваючі табори та проекти команда організаторів та тренерів "Unidream" успішно проводить декілька разів на рік починаючи з 2006 року. За цей час їх активними учасниками стали більше 3.000 чоловік.

Для кого саме?
Цьогорічний "Unidream summer camp 2017" буде дуже цікавий та корисний тим хто:

- любить активний та насичений літній відпочинок
- прагне спілкування з новими цікавими людьми
- хоче окрім відпочинку на морі навчитись новим знанням
- любить отримувати новий досвід та розвиватись
- цінує атмосферу довіри та щирості
- вірить в тренінги, майстер-класи та психотерапію

Вікових обмежень немає. Досвід проведення попередніх проектів свідчить, що найбільш корисний проект тим, хто усвідомлює та відчуває відповідальність за своє власне життя та не байдужий до оточуючих людей й навколишнього світу.

Як це відбувається?
Всього планується 30-40 учасників табору і ще 10 членів оргкоманди та тренерів.

Всі учасники табору, оргкоманда та тренери живуть в одному місці. Що дає можливість спілкуватись не тільки підчас програмних заходів, а й у вільний час.

Кожен день розпланований таким чином, щоб кожен учасник мав можливість ефективно й корисно повчитись на декількох заходах, відпочити, прийняти їжу, сходити на узбережжя позасмагати на сонці та покупатись в морі, поспілкуватись з іншими та прийняти участь у розважальних заходах.

Тобто день дуже насичений різними подіями саме тому табір і називається інтенсив. Але одночасно насичена програма не втомлює та надає можливість розслабитись.

В результаті такого тижневого інтенсиву в учасників виникає відчуття "компресії часу", коли здається що пройшов не тиждень а цілий місяц а може й рік. Справа в тому, що унікальний особистісний досвід та знання, які отримує учасник завдяки такому формату роботи не можна повторити в буденному житті. Саме тому інтенсиви залишаються вкрай популярним та ефективним інструментом розвитку та навчання.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms