Анкета учасника регіонального семінару-тренінгу "Електронна система проведення конкурсу: нові правила"
Міністерство молоді та спорту України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, а також з Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Українським незалежним центром політичних досліджень організовують шість регіональних дводенних навчальних семінарів "Електронна система проведення конкурсу: нові правила".
Заходи відбуваються у межах кооперації проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Посилення розробки законодавства та спроможності уряду та організацій громадянського суспільства для ефективної співпраці у реалізації політики», швейцарсько-української Програми EGAP та проєкту "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України", що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета тренінгу: Навчити державних службовців та представників організацій громадянського суспільства (ОГС) користуватися електронними процедурами проведення конкурсів з надання фінансової підтримки для ОГС.
Запрошуємо представників органів місцевої влади, які проводять конкурси для фінансування проектів громадських організацій, та представників інститутів громадянського суспільства взяти участь у семінарах-тренінгах, які відбудуться в наступних містах з зазначених областей за таким графіком:
• м. Львів, 26-27 серпня 2021 р. Запрошуються представники з Львівської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької та Рівненської областей. Кінцевий термін подання заявок: 10 серпня 2021 року.
• м. Одеса, 07-08 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей. Кінцевий термін подання заявок: 20 серпня 2021 року.
• м. Харків, 14-15 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Харківської, Полтавської, Донецької, Луганської та Сумської областей. Кінцевий термін подання заявок: 27 серпня 2021 року.
• м. Дніпро, 16-17 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Дніпропетровської та Запорізької областей. Кінцевий термін подання заявок: 29 серпня 2021 року.
• м. Вінниця, 20-21 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей. Кінцевий термін подання заявок: 05 вересня 2021 року.
• м. Київ, 23-24 вересня 2021 р Запрошуються представники з Київської, Чернігівської та Черкаської областей. Кінцевий термін подання заявок: 07 вересня 2021 року.
На заході будуть розглянуті наступні теми:
- нові законодавчі норми для проведення конкурсу
- правила роботи з електронною системою проведення конкурсу та практична частина роботи з електронною системою
- кошторис витрат: що потрібно знати
- практики проведення конкурсів
- основи проєктного менеджменту
- як розказати про проєкт та знайти цільову аудиторію
- як правильно проводити тендерні процедури для закупівлі
- як організації можуть знайти кошти на власний внесок

Відбір учасників буде здійснюватися за результатами відповідей на обов’язкові запитання в анкеті.
(!) Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки відібраних кандидатів буде повідомлено про результати розгляду заявок.
(!) Підтвердження реєстрації учасника та інформацію про місце проведення заходу буде надіслано на вказану в анкеті адресу електронної пошти.
Одним з компонентів семінару буде навчання користуватися електронною системою проведення конкурсу, яке передбачає роботу за комп’ютером, тому ми радимо взяти із собою на захід свій ноутбук, якщо є така можливість. В разі, якщо такої можливості немає, то ми вас забезпечимо ноутбуком на час виконання практичної роботи.
За підтримки проекту «Посилення розробки законодавства та спроможності уряду та організацій громадянського суспільства для ефективної співпраці у реалізації політики» Координатора проектів ОБСЄ в Україні для учасників семінару буде надане проживання в двомісних номерах, харчування в дні проведення семінару та відшкодовані транспортні витрати згідно з наступними вимогами:
- учасники, які отримали підтвердження їх участі в семінарі, самостійно купують квитки для подорожі до/з міста проведення семінару;
- відшкодування транспортних витрат на потяг здійснюється в межах тарифу «купе» або 2 клас «Інтерсіті»; а також відшкодовуються квитки на автобус;
- для відшкодування вартості проїзду учаснику необхідно буде надати (!) проїзні документи в обидві сторони та (!) документ, що засвідчує особу (зворотній квиток буде повернений після копіювання).
У разі виникнення запитань просимо звертатися до Анастасії Шовкопляс, асистентки проектів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні Координатора проектів ОБСЄ в Україні за електронною поштою: anastasiia.shovkoplias@osce.org
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище *
Ім'я *
Ви є представником (оберіть один з варіантів) *
Назва організації/установи *
Посада *
Номер телефону *
Електронна пошта *
Область, в якій проживаєте (оберіть один з варіантів) *
Будь ласка, вкажіть місто проживання *
Чи потрібне вам проживання? *
Чи буде у вас можливість взяти з собою на захід персональний комп'ютер (ноутбук)? *
Відмітка про підтвердження згоди учасника/учасниці на обробку його/її персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" *
Підтвердіть, будь ласка *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy