Šetření kvality života z pohledu obyvatel Moravské Ostravy a Přívozu
Vážené dámy a pánové,

město Ostrava a obvod Moravská Ostrava a Přívoz se podílejí na výzkumu Ostravské univerzity na téma „Šetření kvality života z pohledu obyvatel Moravské Ostravy a Přívozu“ a při této spolupráci vznikl dotazník, který vám nyní předkládáme. Vy, obyvatelé centra města – Moravské Ostravy a Přívozu – se pohybujete ve svém městském obvodu, víte, jak funguje, a vnímáte své okolí. Jste těmi nejpovolanějšími osobami, které mohou přispět svými znalostmi prostředí, podněty a názory ke zlepšení situace v centru města v mnoha ohledech.

Tímto vás prosíme o vyplnění dotazníku. Jeho výsledky pomohou určit zásadní problémy vašeho městského obvodu a umožní městu pracovat na odstranění nedostatků a zvýšení vaší spokojenosti s bydlením a životem v Moravské Ostravě a Přívozu.

Prosíme vás, abyste své odpovědi na podněty a otázky vypracovali svědomitě, po zralé úvaze. Celková předpokládaná doba vyplnění dotazníku je asi 10 minut a méně. V dotazníku neexistují žádné správné nebo nesprávné odpovědi. Zakřížkování odpovědi je často dostačující, avšak u některých dotazů a podnětů prosíme o doplňující odpověď.

Hodnocení údajů je anonymní.

Děkujeme za váš čas i sdílení vašich názorů.

1. Bydlíte v Moravské Ostravě a Přívozu? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms