Efektiivne Altruism Eesti vabatahtlikuks
Efektiivne altruism on filosoofia ja ühiskondlik liikumine, mille eesmärk on olemasolevate ressurssidega võimalikult palju head teha. Meie mittetulundusühingu eesmärk on aidata suurendada inimeste arusaamist efektiivsest altruismist selleks, et nad saaksid efektiivsemalt annetada või mõjusamaid karjäärivalikuid teha. Selleks korraldame näiteks uurimisprojekte, arutelusid, karjääriseminare, üks-ühele vestlusi ja anname välja stipendiume. Meie tegevuste kohta saab rohkem lugeda kodulehelt: https://efektiivnealtruism.org/tegevuskava/.

Väga tore, et tunned huvi meie juures vabatahtlikuks hakkamisest. Selleks, et saaksime Sinuga ühendust võtta ja teaksime, mille vastu huvi tunned, palun jaga meiega natuke enda kohta infot.

Sinu edastatud andmetele kohalduvad andmetöötluse nõuded õigusaktides sätestatud korras. MTÜ töötleb andmeid vastavalt privaatusspoliitika tingimustes sätestatud korras. Dokumendi esitamisega kinnitad, et oled tutvunud MTÜ privaatsupooliitika tingimustega, mis asuvad siin: https://efektiivnealtruism.org/privaatsuspoliitika/.
E-posti aadress *
Your answer
Ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Elukoht *
Your answer
Miks soovid tulla meile vabatahtlikuks? *
Your answer
Kuidas sooviksid efektiivse altruismi uurimisse ja edendamisse vabatahtlikuna panustada? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy