Záujem trénovať v "Slovak Tennis Academy"
Slovak Tennis Academy je malá tenisová akadémia zaoberajúca sa iba prípravou tenistov a tenistiek majúcich záujem o komplexnú športovú prípravu buď pre TOP TENNIS - 10 alebo pre štúdium na amerických univerzitách so športovým štipendiom (tenis).
Športová príprava sa prevádza často na tréningových pobytoch v Čechách (Milovice - Lysá nad Labem), v USA (Florida) alebo v Chorvátsku. Štúdium členov tímov je na SŠG Trenčianske Teplice a keď sú členovia v škole, športová príprava je v tejto lokalite s využívaním odborníkov na Slovensku.
Komplexná športová príprava je v znamení športovej vedy, výskumu a vývoja, zdravotnej starostlivosti, novej tenisovej techniky, charakteristického herného a osobnostného štýlu, organizácie tenisového života a vzdelávania sa v športe, prípravy hráčov na povolanie odborníka v športe a na štúdium na univerzitách v USA.
Spolupráca s hráčmi a hráčkami nekončí iba prípravou v Slovak Tennis Academy ale je možná aj online pomocou a spoluprácou nárazovou alebo poradenskou činnosťou, prípadne pomocou na jednotlivých akciách a podujatiach.
Členovia sa podieľajú na vedecko-výskumno-vývojovej činnosti a na projektoch akadémie, prípadne občianskeho združenia Globálne vzdelávanie, zdravie a veda v športe, príp. Súkromného športového gymnázia Trenčianske Teplice.
V radoch trénerov, odborníkov v športe, psychológov, lekárov,... pracujú alebo spolupracujú najlepší odborníci vo svojich kvalifikáciách. Činnosť a podmienky akadémie sa neustále vyvíjajú a skvalitňujú.
Pre komunikáciu používa akadémia sociálne siete a pre záujemcov a členov Tennis Teams je vytvorená uzavrená skupina "Tennis Teams" na facebooku a iné otvorené stránky, skupiny, komunity na facebooku, google+,...
Dotazník bol vytvorený a šérovaný od 1.8.2016 aj vzhľadom na prebiehajúce prípravy projektu občianskeho združenia Globálne vzdelávanie, zdravie a veda v športe, kde členovia Tennis Teams budú zároveň aj klientami športového výskumu a vývoja v športovej vede aplikovanej do športu - tenisu.
Pre záujemcov o členstvo v Tennis Teams nie sú dôležité výsledky na rebríčkoch, zápasoch, ukazovatele kondičné ale v prvom rade ZÁUJEM O KOMPLEXNÚ ŠPORTOVÚ PRÍPRAVU na základe princípov športovej vedy, výskumu a vývoja, prostredníctvom foriem a metód ENJOY * REPOSE * SMILE a prvoradou prípravou na ženský a mužský tenis alebo štúdium na univerzitách v USA.
Meno a priezvisko
Your answer
Adresa
Your answer
Dátum narodenia
MM
/
DD
/
YYYY
Môj gmail (nutná súčasť)
Your answer
Moje mobilné číslo
Your answer
Môj športový, životný a záujmový vzor (popísať aj viaceré vzory)
Your answer
Moje prednosti v tenise, charaktere, hobby, štúdiu,...
Your answer
Záujem začať život v Tennis Teams od :
MM
/
DD
/
YYYY
Mám záujem o pobyt na Floride 22.11.-22.12.2016 (asi 2500usd)
Mám záujem o týždňové pobyty - Česko (asi od septembra, asi 250 euro)
O úvodný 2-týždňový pobyt (6.-21.8.2016) v Česku
Kontakt na moju priateľku/priateľa pre možnosť práce v Tennis Teams
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms