Lista rezerwowa 2020
Formularz zgłoszeniowy - Bemol Music & Travel
Wypełnia rodzic/opiekun.

Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko na dany obóz pomimo braku miejsc, prosimy o wypełnienie formularza.

Osoby z tej listy będą mogły 'wskoczyć' na wolne miejsce, w przypadku gdy ktoś z oficjalnej listy zrezygnuje. Pierwszeństwo wyznacza kolejność zgłoszeń.

Jeśli zwolni się miejsce, będziemy informować kolejne osoby z listy rezerwowej telefonczne, umowżliwając wpisanie się na oficjalną listę.

W razie kłopotów z wypełnieniem formularza skontaktuj się z nami: 798 491 054 (Mateusz Hrynkiewicz).
Wybierz obóz:
Clear selection
Imię uczestnika *
Nazwisko uczestnika *
Płeć *
Wiek uczestnika *
Szkoła (nazwa) *
Miejscowość *
Imię i nazwisko rodzica/opiekuna *
Telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna *
E-mail (wpisz dokładnie!) *
Dodatkowe informacje (pokoje etc.)
Prosimy wziąć pod uwagę, że prośby dotyczące zakwaterowania uczestników w pokojach są przez nas brane pod uwagę, jednak to ostateczna liczba uczestników i warunki lokalowe decydują o finalnym rozmieszczeniu.
Skąd dowiedziałeś/aś się o obozie Bemola?
Clear selection
PRZECZYTAJ!
1. Przed wysłaniem formularza upewnij się, że wszystkie dane są poprawne.

2. Do kilku dni od przesłania formularza wyślemy na podanego e-maila szczegółowe informacje dotyczące obozu (w tym komplet dokumentów).

3. UWAGA! Do 7 dni od otrzymania dokumentów należy wpłacić zaliczkę (200 zł) oraz odesłać podpisaną umowę uczestnictwa. W przypadku niedopełnienia któregoś z powyższych warunków w terminie, uczestnik zostaje automatycznie wykreślony z listy.

4. Po przesłaniu formularza zostanie wysłany automatyczny e-mail potwierdzający zgłoszenie. Gdyby nie dotarł w ciągu 24h skontaktuj się z nami.

W razie kłopotów lub ewentualnej korekty danych prosimy o kontakt: 798 491 054
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji zgłoszenia. Administratorem danych jest BEMOL Music & Travel z siedzibą w Garlicy Murowanej ul. Krzemowa 31. Dane osobowe przetwarzane są w związku ze zgłoszeniem dziecka na obóz/kolonię. Jednocześnie informujemy, że każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe i możliwość ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Zgoda na przetwarzanie danych może być odwołana w każdym czasie.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy