Posmakuj mindfulness - warsztat 3 godzinny online - formularz zapisu
Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych mindfulness (uważność). Praktyka mindfulness, pozwala lepiej poznać siebie, swoje emocje, myśli, reakcje. Pomaga dotrzeć do źródła swojej autentyczności i samoakceptacji, wewnętrznej mądrości i życzliwości. Ma dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie, pozwala pełniej przeżywać dobre chwile oraz lepiej radzić sobie w sytuacjach stresujących.

Uważność opiera się na doświadczaniu, dlatego nasze spotkanie ma formę warsztatową. Oczywiście dowiesz się, czym jest mindfulness i co daje, ale przede wszystkim będziemy praktykować. Podczas spotkania poznasz kilka medytacji, a nagranie jednej z nich otrzymasz po spotkaniu, dzięki temu będziesz mogła/mógł kontynuować praktykę w domu.

Prowadzenie:
Anna Gołębiowska
nauczycielka mindfulness, programów MBLC – Mindfulness Based Living Course (certyfikat gotowości do nauczania Mindfulness Association Polska) i MBSR – Mindfulness-Based Stres Reduction (certyfikat wydany przez The Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA) z siedzibą w Niemczech i Fundację Polski Instytut Mindfulness POLIM).
Z wykształcenia humanistka.
Doświadczenie medytacji uważności rozwija poprzez regularną praktykę własną, uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach oraz biorąc udział w odosobnieniach medytacyjnych w Polsce i za granicą.

Termin: 14 listopada 2020, w godz. 9:00-12:00

Gdzie: online - platforma Zoom

Cena: 75 zł

Kontakt:
Anna Gołębiowska
tel.: +48 664 023 870
e-mail: kontakt@uwazna-obecnosc.pl
www: www.uwazna-obecnosc.pl
Imię i nazwisko *
E-mail *
Telefon *
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia/zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Administratorem danych osobowych są firmy: „Anna Gołębiowska” (NIP: 6562003716) z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Marchewkowej 6/16.

Administrator danych przetwarza dane zgodnie z obowiązującym prawem, w tym z Rozporzą-dzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1).

Dane te nie są przekazywane do innych podmiotów.

Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (poprzez email: kontakt@uwazna-obecnosc.pl).
Zaznacz to pole i potwierdź, że zapoznałeś/aś się i akceptujesz powyższe warunki *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy