MALÝ JARMARK 2018 - PŘIHLÁŠKA PRO MLADÉ PRODEJCE
Rodičové, tety, strýcové, sousedé, znáte dítko, které rádo a krásně tvoří a chtělo by si vyzkoušet, zda bude o jeho/její "výtvory" zájem? Přihlaste jej/ji do dětské sekce letošního Nekonvenčního jarmarku v Cooltouru, na Malý jarmark! Jste mladí začínající tvůrci do 18-ti let (včetně)? Chcete si zkusit, zda je o Vaši tvorbu zájem? Přihlaste se!

Malý jarmark se bude konat v sobotu 15. 12. 2018 od 10:00 do min. 15:00 (kdo vydrží déle, může déle, celý jarmark trvá do 18:00).

Proč Malý jarmark? Protože talent a píle se věkem omezit nedá, tak ať dostane každý šanci!

Své rukodělné výtvory mohou děti prodávat od jakéhokoliv věku, záleží na jejich šikovnosti a odvaze. Do 15-ti let je nutné, aby přihlášku vyplnil zákonný zástupce dítěte, který se Jarmarku s dítětem také osobně zúčastní. Mladí tvůrci ve věku 15 až 18 let mohou přihlášku vyplnit sami. Od 19-ti let je nutné hlásit se již mezi dospěláky.

Za prodejní místo (cca 1,5 x 1 m) vybíráme symbolických 200 Kč na místě. Po domluvě můžeme ZDARMA poskytnout stůl a židle o velikosti 80 x 100 cm a dospělácké výšce (máme pouze omezené množství, domluva předem je tedy nutná). Pokud budete pro své dítě potřebovat jiné zázemí, prosíme, abyste si jej přinesli s sebou.


>>> Přihláška
Své přihlášky vyplňte do NEDĚLE 28. 10. 2018 do 23:59. Během 10ti dnů (do čtvrtka 08. 11. 2018) Vám možnost účasti potvrdíme a zašleme více informací.

Kromě přihlášky nám prosím zašlete nějaké vybrané FOTOGRAFIE s výrobky, které chcete na Jarmarku nabízet, na jarmark@cooltourova.cz.

>>> Praktické informace
Jarmark už se stal pro mnohé v Ostravě předvánoční klasikou a má stálou návštěvnost okolo 3 000 lidí. Parkování je zajištěno v areálu Výstaviště, kde Cooltour sídlí.

Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte koordinátorku stánků Sabinu: jarmark@cooltourova.cz, tel: 607 049 028.

Předem děkujeme za vyplnění dotazníku a těšíme se, že si Jarmark v prosinci společně užijeme :)

VĚK ZÁJEMCE *
Zaškrtněte jednu z možností.
DATUM NAROZENÍ ZÁJEMCE *
Doplňte přesné datum narození, např. 3. 6. 2005.
Your answer
NÁZEV ZNAČKY
Doplňte název značky, pod kterým chcete výrobky prodávat. Pokud takový název není, použijeme jméno a příjmení přihlášeného.
Your answer
PŘÍJMENÍ, JMÉNO PŘIHLÁŠENÉHO (DÍTĚTE/MLADÉHO PRODEJCE) *
Prosíme, doplňte v daném pořadí tedy: Příjmení, Jméno
Your answer
PŘÍJMENÍ, JMÉNO ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE
Doplňte pouze pokud vyplňujete přihlášku za své dítě.
Your answer
ADRESA *
Doplňte Vaši adresu trvalého bydliště, včetně PSČ.
Your answer
KONTAKTNÍ TELEFON *
Číslo stačí bez předvolby, tu doplňte pouze máte-li zahraniční číslo.
Your answer
EMAIL *
Doplňte emailovou adresu, na které jste nejčastěji k zastižení.
Your answer
WEB ČI FB
Máte-li webové nebo Facebookové stránky s nabízenou tvorbou, uveďte zde odkaz. Dále prosíme také o zaslání výběru fotografií s tvorbou, kterou chcete na Jarmarku nabízet, na adresu jarmark@cooltourova.cz.
Your answer
CO BUDETE NA JARMARKU NABÍZET? *
Popište výrobky či výtvory, které budete na Jarmarku nabízet (př. ručně malované obrázky, elektronicky vytvořené obrázky, vánoční přáníčka z recyklovaného papíru apod.)
Your answer
ZAJÍMAVÉ INFORMACE PRO KUPUJÍCÍ
Napište nám, proč děláte právě to, co děláte, jak to děláte a jak to celé začalo. Napíšeme o Vás návštěvníkům na FB, ať vědí, na co se mohou těšit:)
Your answer
PRODEJNÍ MÍSTO 200 Kč *
Zaškrtněte, o co máte ideálně zájem. Vzhledem k tomu, že stolů k zapůjčení máme pouze omezený počet, osobně se s Vámi při potvrzení účasti spojíme a domluvíme se, zda budeme moci vyhovět.
PROHLÁŠENÍ PRODEJCE/ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE *
Prosíme, jedním klikem stvrďte, že jste si vědom/a a akceptujete, že nemáte nárok na náhradu nákladů, škody či jiných výdajů včetně ušlého zisku. Omluva z účasti je možná pouze ze závažných důvodů.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: *
Milí respondenti, v souladu s ustanovením §5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů a s článkem 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), jež nabylo účinnosti dne 25. 5. 2018 od Vás potřebujeme udělení souhlasu k použití Vašeho emailu a telefonu pro komunikaci v souvislosti s realizací Nekonvenčního vánočního jarmarku 2018 a dalších osobních údajů z důvodu plnění právní povinnosti. Tento souhlas je dobrovolný a jsem si vědom svých práv jej kdykoliv odvolat nebo požádat o výmaz osobních údajů, a to prostřednictvím e-mailu jarmark@cooltourova.cz.
MÍSTO PRO VAŠE POZNÁMKY, DOTAZY, PŘIPOMÍNKY, NÁPADY A PŘÁNÍ
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms