Přihlášení na besedu se zemědělci: Jaká je cesta k potravinám z blízka?
KDY: sobota 6. října od 14:00 do 15:00
KDE: Objevovna Národního zemědělského muzea, Praha

Přihláška je nezávazná a slouží především organizátorům pro účely koordinace a analýzy návštěvnosti.

Beseda je připravena Hnutím DUHA v rámci European “Good Food & Good Farming” days spolufinancovaných Evropskou komisí, Asociací místních potravinových iniciativ, o.p.s. a CooLAND z.s. Beseda je součástí pražského Biojarmarku, který pořádá PRO-BIO LIGA.

Vyplněním přihlašovacího formuláře udělujete Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic, IČ 15547779, souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu formuláře na přihlášce pro účely kontaktování a koordinace aktivit v rámci akce "Beseda se zemědělci". Zaškrtnutím odpovědi "ano" na otázku "Máte zájem o zasílání emailového zpravodaje o činnosti Hnutí DUHA? " udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání emailového zpravodaje o činnosti Hnutí DUHA.

Kterýkoli souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na osobni.udaje@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů v Hnutí DUHA najdete na http://www.hnutiduha.cz/informacni-memorandum.

Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Telefon
Your answer
Jaká je Vaše role?
Vyberte všechny vyhovující možnosti.
Která témata vás zajímají? Co byste rádi na besedě diskutovali/dozvěděli se?
Máte zájem o zasílání emailového zpravodaje o činnosti Hnutí DUHA?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Hnutí DUHA, Friends of the Earth, Czech Republic. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms