Tyrimas apie kūrybinių ir kultūros organizacijų situaciją Kauno mieste ir rajone
Sveiki,

“Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” organizatoriai, norėdami identifikuoti kūrybinių industrijų situaciją Kauno mieste ir Kauno rajone, atlieka svarbų įvairių kūrybinių organizacijų ir subjektų, veikiančių Kauno miesto ar rajono savivaldybėse apklausą. Šie apklausos duomenys padės atskleisti “Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” organizatoriams ir abiems savivaldybėms kilsiančius iššūkius, susijusius su kūrybinėmis organizacijomis mieste, įvertinti Kauno miesto kultūrinį potencialą bei tikslingiau pasiruošti Europos kultūros sostinės projekto renginiams.

Prašome, kad anketą užpildytų tik už organizaciją atsakingas asmuo ar organizacijos vadovas. Šiame tyrime organizacija suprantama kaip privati, savivaldybės ar valstybinė įmonė, institucija, mažoji bendrija, NVO, bendruomenė ar individualus asmuo kaip atskiras subjektas, kuris prisideda prie meninių ir kūrybinių veiklų igyvendinimo Kauno mieste bei rajone.

Garantuojame anketoje pateiktų duomenų konfidencialumą, t.y. tyrimo duomenys nebus platinami už tyrimo ribų! Jūsų atsakymai bus analizuojami juos statistiškai apibendrinus su kitų organizacijų atsakymais.

Prie kiekvieno klausimo yra paminėta kiek atsakymo variantų galima pasirinkti , todėl sekite instrukcijas.

Ačiū už Jūsų bendradarbiavimą.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms