Regjistro interesin për shkollën dhe kurset online "Udha e shkronjave"
"Udha e shkronjave" është shkolla e parë private shqiptare (1997). Ajo është organizatore e Olimpiadës Kombëtare që nga viti 2000. Prej vitit 2012 funksionon si Shkollë Ndërkombëtare e Kembrixhit, një status i dhënë nga Cambridge Assessment International Education, departament i Universitetit të Kembrixhit.
Email address *
Emri mbiemri i nxënësit *
Your answer
Numri celular 1 ku mund t'ju kontaktojmë *
Your answer
Numri celular 2 ku mund t'ju kontaktojmë
Your answer
Adresa email 1 ku mund t'ju kontaktojmë *
Your answer
Adresa email 2 ku mund t'ju kontaktojmë
Your answer
Interesi juaj është për: *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of UDHA E SHKRONJAVE Cambridge International School. Report Abuse - Terms of Service