ZİRVE DAĞCILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMAK İÇİN ADAY ÜYELİK BAŞVURU FORMU
 Kulübümüze üye olmayanların bu sporu ve kulübümüzü tanıyabilmesi için SADECE DOĞA YÜRÜYÜŞLERİMİZE üye olmaksızın katılmasına izin verilir. Doğa Yürüyüşümüze katılmak için bu form dikkatlice okunmalı ve  "Gönder" tuşuna basarak elektronik olarak  imzalanmalıdır. 

Formu okuyup elektronik olarak imzaladıktan sonra etkinliğe katılmak için duyurudaki haftanın sorumlusunu telefon ile arayarak DURAK KAYDI yaptırmalı ve kaydınızı tamamlamalısınız. 

 DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ KURALLARI, SAĞLIK SORUNLARI VE RİSK BİLGİLENDİRMESİ

"Doğada yapılan aktiviteler; Hava Şartları (Fırtına ve/veya Soğuk), kar altındaki kaya yapısı, rota ve kayanın zorluk derecesi, çığ oluşumu riski, kar yapısı, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi yetersizliği, tecrübe eksikliği, malzeme yetersizliği, fiziksel yetersizlik, antrenman eksikliği, dikkatsizlik, Konsantrasyon eksikliği, Aşırı enerji harcanması, özgüven fazlalığı, telaşlanmak, kontrol kaybı vs. nedenleriyle RİSK İÇERİR

“YÜKSEK TANSİYON, KALP RAHATSIZLIKLARI, ASTIM GİBİ SOLUNUM RAHATSIZLIKLARI İLE ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ (SARA) VS. doğada tedavisi son derece güç olan hastalıklara sahip kişiler doğa yürüyüşlerine kabul edilmezler. Hastalıklarını beyan etmeyenler sorumluluklarını kendileri taşımakla yükümlüdürler. Ve yalan beyanda bulunanların tespiti halinde yürüyüşlere kabul edilmezler. 

Herhangi bir sağlık sorunu olanların bir doktora danışmaları tavsiye edilir. Spor yaparken sorun yaratabilecek bir sağlık problemi olanların veya Hamile olanların kayıt aşamasında kulüp görevlilerine durumlarını bildirmeleri gerekmektedir. Spora başlamadan önce üyelerin sağlık kontrolünden geçtiği ve sağlıklı olarak geldiği kabul edilir. 

Yürüyüşler sırasında sigara ve içki içilmez, doğada hiç bir şekilde çöp bırakılmaz, Yürüyüş Lideri/Rehber etkinlikteki tek yetkili kişidir. Rehberin ve onun belirlediği diğer kulüp görevlilerinin uyarı ve talimatlarına uygun davranmayanlar daha sonraki yürüyüşlere kabul edilmezler.” 

ZİRVE DAĞCILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ


Kulübünüz tarafından hazırlanan “DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ KURALLARI, SAĞLIK SORUNLARI VE RİSK BİLGİLENDİRMESİ” şartlarını okuduğumu, riskleri ve tehlikeleri anladığımı, sayılan bu hastalıklardan veya doğaya çıkmaya engel diğer hastalıklardan herhangi birine sahip olmadığımı,doğada yapılacak yürüyüş için sağlıklı bir kişi olduğumu, ilk kez katılacağım bu yürüyüşünüzde A(KOLAY) grubunda yürüyeceğimi,kulübünüzü ve bu sporu tanımak için aday üye olarak aktiviteye katılmak istediğimi kabul ve beyan ederim.  

Sign in to Google to save your progress. Learn more
ADI SOYADI *
TC KİMLİK NO *
DOĞUM YILI *
CEP TELEFONU *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy