FORMULARZ ZMIAN - do profilu firmy dot. Katalogu produktów eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Made in Kujawsko-Pomorskie - edycja 2019
FORMULARZ ZMIAN przeznaczony jest wyłacznie dla przedsiębiorstw, które uczestniczyły w poprzedniej edycji Katalogu i jednocześnie zamierzają wprowadzić zmiany w profilu firmy, który się w nim ukazał.

Formularz należy wypełnić (po przesłaniu OŚWIADCZENIA) dopiero wtedy, kiedy będą Państwo dysponowali już kompletnym, poprawionym materiałem do Katalogu, tj. ostateczną wersją tekstu po zmianach i/ lub nowymi zdjęciami.

Firmy, które nie przewidują modyfikacji dotychczasowej treści i elementów graficznych w profilu przedsiębiorstwa, nie wypełniają FORMULARZA ZMIAN, poprzestając na przesłaniu samego OŚWIADCZENIA.

I. Modyfikacja dotyczy profilu poniższego przedsiębiorstwa: *
(Podać nazwę przedsiębiorstwa zastosowaną w "Katalogu produktów eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Made in Kujawsko-Pomorskie")
Your answer
II. Modyfikacja dotyczy profilu firmy, który ukazał się na następującej stronie Katalogu: *
(Podać numer strony z "Katalogu produktów eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Made in Kujawsko-Pomorskie", na której znajduje się profil Państwa przedsiębiorstwa.)
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service