Анкета ведучої Велопараду дівчат 2017
Вітаємо вас у команді ведучих колон Велопараду дівчтат#KyivCycleChic, що відбудеться у Києві 15 липня. Ми формуємо команду з досвідчених велосипедисток, аби абсолютно всі учасниці нашого велопараду, не зважаючи на рівень свого досвіду, безпечно та комфортно проїхалися запланованим маршрутом та отримали радість від поїздки містом. Дякуємо, що з нами та пропонуємо вам заповнити коротку анкету, щоби ми зв'язалися з вами.
Більше інформаційї про подію: https://www.facebook.com/events/137569326817181.
Прізвище та ім'я
Your answer
Ваш e-mail
Your answer
Ваш телефон
Your answer
Підтвердіть свою участь в організаційних зустрічах напередодні велопараду
Ми плануємо дві зустрічі веловедучих напередодні події, щоби обговорити пропоновані маршрути, за потреби покращити їх і, звісно ж, протестити. Тому бажано бути з велосипедом, обладнаним світлом. Перша зустріч відбудеться 5 липня, де ми всі познайомимося, остаточно визначимося з маршрутами та проїдемося ними до Пейзажної алеї. Друга зустріч не менш важлива, адже ми закріпимо маршрут, ще раз перевіримо, чи все гаразд (не розпочалися раптові ремонтні роботи на вулиці тощо), вип'ємо на Пейзажній алеї запашної кави :)
Який ваш досвід велосипедної їзди містом?
На якому велосипеді ви збираєтесь приїхати?
Чи брали участь у Велопараді дівчат минулого чи позаминулого років у Києві?
Чи є ви членкинею Асоціїації велосипедистів Києва?
Ваші коментарі/побажання
Якщо у вас є ідеї чи пропозиції щодо маршрутів чи загальної організації нашого Велопараду дівчат, просимо написати про це нижче. Ми будемо дуже вдячні за зворотній зв'язок та з радістю приймемо всі ваші побажання.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms