Prihláška na SKEJ seminár (vhodné pre nováčikov)
SKEJ seminár je víkendová akcia, ktorá sa uskutoční od 27.8. - popoludnie (štvrtok) do 30.8. - obed (nedeľa) v Oščadnici. Cieľom tohto seminára je spojiť mladých aktívnych členov SKEJ (Slovenská esperantská mládež) s mladými záujemcami o Esperanto alebo činnosť organizácie ako takej. Program bude vedený prevažne v slovenčine, ale príležitosť využiť esperanto na akejkoľvek úrovni nebude určite chýbať. Účastníkov seminára bude čakať exkurzia po okolí, workshopy a diskusie, ktoré budeme konkretizovať v najbližších týždňoch.

Táto prihláška nie je záväzná a všetky zobierané údaje budú slúžiť výlučne na výber účastníkov seminára. V prípade úspešného výberu ťa budeme spätne informovať a poprosíme ťa vyplniť záväznú prihlášku spolu s uhradením 20 EUR-ového poplatku, ktorý bude zároveň slúžiť ako poplatok pre celé podujatie (ubytovanie, strava a program).

Ak je 20€ jedinou prekážkou tvojej účasti, daj nám, prosím, vedieť. Máme zriadený fond na dotácie.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko *
Vek *
E-mail *
Prečo by si sa chcel/a zúčastniť semináru? *
Aké sú tvoje očakávania? *
Zúčastnil/a si sa nejakého podujatia v esperante? (Prípadne, kde si sa s ním stretol/stretla?)
Chcel/a by si prispieť do programu nejakou aktivitou (prednáška, diskusia, hra a pod.)?
Radi by sme dali každému priestor vyskúšať si viesť program ale samozrejme úplne chápeme, že nie všetci sa cítia v takejto úlohe konfortne a tvoja odpoveď na túto otázku nebude nijak považovaná pri výbere účastníkov.
Môžeš uhradiť v prípade úspešného výberu registračný poplatok? *
Chcem byť informovaný/á o novinách a podujatiach SKEJ - Slovenská esperantska mládež *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov - GDPR) *
Všetky zobierané údaje budú slúžiť výlučne na výber účastníkov seminára.
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy