Portugalistyczne Warsztaty Przekładowe 2019
Portugalistyczne Warsztaty Przekładowe to inicjatywa Stowarzyszenia Luzytanistów Polskich, Katedry im. Vergílio Ferreiry oraz Zakładu Filologii Portugalskiej i Przekładoznawstwa UJ przeznaczona przede wszystkim dla uczestników studiów pierwszego stopnia, którzy pragnęliby zyskać cenne doświadczenie w zakresie przekładu pisemnego. Udział w wydarzeniu poświadczony będzie certyfikatem, który może okazać się istotny w trakcie poszukiwań pierwszych zleceń. Założeniem warsztatów jest wprowadzenie do specyficznych odmian tłumaczenia pisemnego oraz doskonalenie umiejętności przekładowych w ramach bloków tematycznych prowadzonych przez członków zespołu Zakładu Filologii Portugalskiej i Przekładoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Data: 22-23 marca 2019 roku.

Miejsce: Zakład Filologii Portugalskiej i Przekładoznawstwa UJ.

Koszt udziału: warsztaty bezpłatne.

Limit miejsc: 12.

Zasady rejestracji: do udziału w warsztatach zapraszamy osoby wykazujące znajomość języka portugalskiego co najmniej na poziomie B1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Grupę priorytetową w toku rejestracji stanowią studenci trzeciego roku studiów pierwszego stopnia (licencjackich) prowadzonych w dowolnym polskim ośrodku akademickim. W przypadku niezapełnienia limitu miejsc przez studentów trzeciego roku grupa zostanie uzupełniona o studentów pozostałych roczników. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracji dokonać należy poprzez wypełnienie formularza do dnia 1 lutego 2019 roku.

Uczestnicy zostaną poinformowani o przyjęciu i otrzymają materiały warsztatowe do dnia 15 lutego 2019 roku.

Zakwaterowanie: pierwszym czterem uczestnikom z ośrodków poza Krakowem Instytut Camõesa zapewnia nocleg w pokoju czteroosobowym.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem koordynatora warsztatów gabriel.borowski@uj.edu.pl.
Imię:
Your answer
Nazwisko:
Your answer
Adres e-mail:
Your answer
Uczelnia:
Rok studiów:
Dodatkowe informacje i uwagi:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy