Реєстрація на освітній проект "Ефективні та об'єднуючі комунікації для освітян" з Евою Рамбалою
Дорогі друзі та колеги!

Разом із нашим партнером, IT-компанією MacPaw (https://www.facebook.com/macpaw), ми розпочинаємо стипендіальний освітній проект «Ефективні та об’єднуючі комунікації для освітян», в якому можуть взяти участь вчителі, шкільні психологи, директори шкіл зі всієї України.

Проект передбачає надання освітянам 200 стипендій на безкоштовну участь в одноденному тренінгу з Ненасильницької комунікації Еви Рамбали, міжнародної сертифікованої тренерки з Угорщини. Протягом наступного року в рамках Проекту відбудуться три такі тренінги для освітян 31 січня, 29 березня та 05 червня 2019 року. Якщо Ви давно мрієте про таку можливість – це Ваш шанс, заповнюйте мотиваційну анкету нижче і нехай Вам пощастить!

Ненасильницька комунікація (ННК) – це метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє знайти спільну мову навіть у складних конфліктних ситуаціях, враховуючи почуття і потреби кожної людини. Метод заснований у 6о-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою популярністю у світі, оскільки прокладає шлях до зцілення та примирення і однаково ефективно працює у близьких і родинних стосунках, спілкуванні з колегами та дітьми, в школах та організаціях, в системі охорони здоров’я, поліції та на лінії фронту. Метод ННК визнано одним із найефективніших способів примирення й відновлення порозуміння між людьми у світі.

Учасники одноденного тренінгу зможуть:
• підвищити свій рівень емоційного інтелекту;
• зрозуміти основні мотиви, які лежать в основі будь-якої форми поведінки;
• познайомитись з 4 кроками методу Ненасильницької комунікації;
• опанувати нові та ефективні навички спілкування у форматі гри та підтримуючому (комфортному) середовищі;
• дізнатися, як перейти від парадигми вимог, нагороди та покарання – до парадигми особистої відповідальності і самостійності, зв'язку, довіри, взаємної підтримки та взаємозалежності;
• навчитися знаходити зв'язок з іншими учасниками конфлікту, а також з тими людьми, які мають інші погляди та переконання (відмінні від Ваших);
• дізнатися, як трансформувати конфлікт у спільне рішення проблеми, а не в компроміс;
• навчитися робити власний вибір у житті, а не керуватись почуттям провини, примусу та зобов’язань;
• навчитися дбати про власні потреби із емпатією та співчуттям.

Регулярна практика методу Ненасильницької комунікації дозволяє швидше відновлювати емоційний баланс, легше справлятимуться із ситуаціями, коли на Вас «тиснуть», будувати довірливі та щирі стосунки з дітьми, колегами, батьками.

Участь у проекті включає відвідування одноденного тренінгу в Києві (31 січня, 29 березня або 05 червня 2019 року) з 10:00 до 18:00, отриманням усіх роздаткових матеріалів та харчування під час кава-пауз два рази протягом дня.
(Дату тренінгу у червні буде підтверджено на початку травня).

Участь у проекті НЕ включає компенсацію проїзду до Києва, харчування під час обідньої перерви.

Про тренера
Ева Рамбала (Угорщина) – офіційний тренер Міжнародного центру Ненасильницької комунікації (CNVC), має понад 20 років досвіду роботи тренером з Ненасильницької комунікації. Ева є досвідченим медіатором та фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу, працювала з компаніями, міжнародними інституціями, школами, дитячими будинками, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо. http://nvc.empatia.pro/uk

Про партнера
MacPaw – українська компанія, яка займається розробкою першокласних продуктів для macOS і iOS. Команда MacPaw створили програми, якими користуються у всьому світі: CleanMyMac, Gemini, Hider, CleanMyDrive. У 2017 році компанія запустила Setapp - колекцію обраних macOS-додатків від топових розробників з доступом за передплатою. Працюючи над своїми продуктами, компанія прагне зробити їх максимально простими, зручними і функціональними, завдяки чому отримала визнання у мільйонів користувачів по всьому світу.
https://macpaw.com/
Ваше прізвище *
Your answer
Ваше ім'я *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Ваш контактний номер телефону *
Your answer
Ваша електронна адреса *
Your answer
Звідки Ви? *
Місце Вашого проживання (місто, село, область)
Your answer
Місце Вашої роботи *
Your answer
Вкажіть, будь ласка, свою посаду *
Чи знайомий Вам метод Ненасильницької комунікації Маршалла Розенберга? *
Ознайомитись із книгою Маршалла Розенберга "Мова життя. Ненасильницька комунікація" можна тут https://goo.gl/KjssKl (доступна російською мовою)
Чим участь у тренінгу з Ненасильницької комунікації може бути корисною для Вас? *
Your answer
Як і з ким Ви плануєте ділитись отриманими знаннями та навичками? *
Your answer
Які проблеми в сфері освіти можна було б вирішити шляхом навчання Ненасильницькій комунікації? *
Your answer
Чи хотіли б Ви у майбутньому отримувати інформацію про наші освітні ініціативи (проекти, тренінги, навчальні програми)? *
Чи готові Ви залишити відео відгук (Ваші враження) щодо тренінгу після його проходження? *
Згода на обробку персональних даних *
Даю повну згоду на обробку організаційним комітетом заходу моїх персональних даних, зазначених у цій формі
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy