Formularz zgłoszeniowy - SPOTKANIE ORGANIZACJI W LIPIANCE
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza”, Towarzystwo Przyjaciół Goworowszczyzny, Stowarzyszenie Projekt Radomir oraz Lokalna Grupa Działania „ZIELONE SIOŁO” zapraszają do skorzystania z oferty zadania publicznego pn. “Pozarządowy jest Gotowy – czyli przygotowanie sektora społecznego północno-wschodniego Mazowsza do skutecznego działania”, które dofinansowane jest ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Niniejszy formularz dotyczy Spotkania organizacji pozarządowych w Lipiance, które jest dwudniowym wydarzeniem obejmującym edukację, wymianę doświadczeń, wzajemne wsparcie i integrację sektora społecznego północno-wschodniego Mazowsza. W programie wydarzenia pojawią się tematy związane z prowadzeniem i udziałem w konsultacjach społecznych, funkcjonowaniem rad pożytku publicznego, przyszłym okresem programowania. Drugi dzień spotkania dotyczyć będzie metody KLANZY tj. metod integracyjnych w pracy z grupą,  w tym rozwijania umiejętności organizacji sytuacji początkowych w grupie, prowadzenia dyskusji, prowadzenia zabaw integracyjnych, ruchowych, muzycznych, organizowania imprez dla dużej grupy, zabaw z chustą, pozyskiwania informacji zwrotnej.

Termin: 9 - 10 października 2021 roku.

Miejsce: Ośrodek Edukacji Regionalnej w Lipiance, Lipianka 37, 07-440 Goworowo.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić niniejszy formularz. O zakwalifikowaniu się do udziału w spotkaniu decyduje poprawnie wypełniony i przesłany formularz zgłoszeniowy, następnie kolejność zgłoszeń. Przy czym z jednej organizacji będą kwalifikowane maksymalnie dwie osoby, a każda kolejna osoba z danej organizacji będzie wpisywana na listę rezerwową i dopiero w przypadku wolnych miejsc będzie kwalifikowana do udziału w wydarzeniu.  

Biuro projektu, po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktuje się z Państwem telefonicznie i poinformuje o wyniku rekrutacji.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adres e-mail *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy