Roboty Photon - formularz zamówienia
Warunki realizacja zamówienia:
1. Zamówienie realizowane jest przez DIMPACT SP. Z O.O. z siedzibą pod adresem ul. Lindleya 16, 02-013 Warszawa, spółkę utworzoną przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI).
2. Przedmiotem zamówienia są roboty Photon w wersji dedykowanej dla instytucji edukacyjnych. Wersja wzbogacona jest o aplikację edukacyjną oraz bazę scenariuszy zajęć, przeznaczonych do organizacji zajęć grupowych.
3. Całkowity koszt robota Photon wersji dedykowanej dla instytucji edukacyjnych wynosi 990,00 zł z VAT (804,88 netto). Podana cena uwzględniają wszystkie koszty, w tym koszt przesyłki.
4. Zamówienie realizowane jest w trybie przedsprzedaży. Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi 4-6 tygodni. W przypadku opóźnień w realizacji zamówienia przez producenta, czas ten może ulec zmianie. O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani na wskazany w zamówieniu adres e-mai.
5. Aby złożyć zamówienie należy przesłać niniejszy formularz. W terminie do 7 dni roboczych na wskazany adres e-mail otrzymają Państwo fakturę proforma sporządzoną na podstawie danych podanych w niniejszym formularzu.
6. Warunkiem realizacji zamówienia jest wpłata 100% wartości zamówienia w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania faktury proforma. Po uiszczeniu płatności otrzymacie Państwo fakturę końcową.
7. Wszelkie pytania związane z zamówieniem robotów należy kierować na adres: iwona.kolosek@dimpact.pl.
Email address *
DANE ZAMAWIAJĄCEGO
Imię i nazwisko: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Nazwa instytucji: *
Your answer
Numer NIP instytucji (jeśli dotyczy):
Your answer
Adres instytucji: ulica i numer: *
Your answer
Adres instytucji: kod i miejscowość: *
Your answer
ZAMAWIAM WERSJĘ DEDYKOWANĄ DLA INSTYTUCJI EDUKACYJNYCH
Zestaw wzbogacony o aplikację edukacyjną oraz pakiet 40 scenariuszy umożliwiających prowadzenie zajęć w grupach. Cena jednego zestawu: 990,00 zł z VAT (804,88 netto).
Liczba zamawianych zestawów: *
Your answer
Jeżeli znają Państwo nazwy producentów i modele tabletów, które planują Państwo wykorzystywać najczęściej do sterowania robotami, prosimy o ich podanie.
Do poprawnego działania aplikacji do obsługi robota niezbędny jest Bluetooth w wersji 4.0 lub wyższej oraz system Android lub iOS. W przypadku pozostałych parametrów sprzętowych twórcy robota rekomendują: procesor 8-rdzeniowy o częstotliwości taktowania min. 1,2GHz, pamięć RAM 2 GB, min. 8 GB wbudowanej pamięci flash, wyświetlacz o rozdzielczości co najmniej 600x1024 px, ekran w technologii dotykowej pojemnościowej, zintegrowana kamera z przodu obudowy.
Your answer
Jeśli posiada Pan/Pani kod zniżkowy prosimy o wpisanie go poniżej.
Rabat NIE zostanie naliczony automatycznie. Zostanie uwzględniony na fakturze pro-forma (na podstawie której należy dokonać płatności).
Your answer
ZGODY
*
Required
*
Required
Zapraszamy do korzystania również z innych ofert Dimpact (m.in. inne zestawy edukacyjne, szkolenia, webinaria, design bibliotek). W tym celu prosimy o zaznaczenie poniższej zgody na otrzymywanie informacji.
FINALIZACJA ZAMÓWIENIA
Po kliknięciu "Prześlij" Państwa zamówienie zostanie złożone.
> Automatycznie w ciągu kilku minut na podany adres e-mail otrzymacie Państwo kopię zamówienia. Jeśli wiadomość do Państwa nie dotrze prosimy o kontakt.
> W ciągu 7 dni roboczych na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo fakturę proforma.

Dziękujemy za złożenie zamówienia!
Pozdrawiamy,
Zespół Dimpact

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms