Ocena warunków pracy i kondycji zdrowotnej pracowników medycznych w czasie pandemii COVID-19, porównanie za okres II połowy 2020 roku vs I połowy 2021 roku”
Szanowni Państwo

Dziękujemy, za Państwa zainteresowanie badaniem pt. "Pracownik medyczny w warunkach kryzysu epidemicznego - ocena bezpieczeństwa zdrowotnego, zawodowego, ekonomicznego i prawnego”.

Ta ankieta została już zakończona, a jej wyniki będą omówione w raporcie, który udostępnimy na naszej stronie w grudniu 2021 roku.

Prosimy o wypełnienie pozostałych, aktywnych ankiet.

PAŃSTWA GŁOS JEST BARDZO WAŻNY!
Jest to jedyne, niezależne badanie oceny jakości pracy i funkcjonowania pracowników służby zdrowia, prowadzone od 1 października 2020 roku.

Niebawem zostaną udostępnione kolejne ankiety, regulamin, harmonogram badania dostępny jest na stronie https://instytut.fundacjathorax.pl/pracownik-medyczny/

Proponujemy zapisanie się do newsletter Instytutu Fundacji Thorax lub dołączenia do naszej strony na FB, gdzie publikujemy wszystkie informacje na temat realizowanego projektu.

Więcej informacji, email: biuro@fundacjathorax.pl

Jeżeli chcą Państwo otrzymać ankiety w formie papierowej i udostępnić je swoim kolegom i koleżankom, prosimy o kontakt email: biuro@fundacjathorax.pl

Dziękujemy i zapraszamy do kontaktu.
Instytut Fundacji Thorax

Koordynator Projektu
Adam Naumnik
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy