Na ceste k novej práci
Maximalizujte svoje šance na trhu práce!

Pozývame Vás na zážitkový a praktický workshop s množstvom techník, rád a tipov ako uspieť v konkurenčnom boji na trhu práce.
Uvažujete nad kariérnou zmenou, viete čo by ste chceli robiť, ale neviete ako na to? Chcete zmeniť prácu, ale neviete aká by Vás napĺňala, alebo patríte medzi tých, ktorí si prácu hľadajú, no nedarí sa podľa Vašich predstáv?
Na workshope získate vhľad do Vašich kariérnych kotiev, potrieb a túžob, zlepšíte si sebaobraz, naučíte sa presnejšie a efektívnejšie zacieliť vyhľadávanie príležitostí pokročilými metódami vyhľadávania, získate aktuálny obraz trhu práce a jeho požiadaviek, budete úspešnejší v sebaprezentácii. Ale hlavne, budete stotožnený a presvedčený o svojich ďalších krokoch.

Témy v procese zmeny práce, ktorým sa budeme venovať:
1. Aké sú moje potreby a na čo sa v skutočnosti hodím
2. Čo chcem komunikovať potencionálnym zamestnávateľom, aká je moja osobná značka
3. Čo súčasný trh práce hľadá a vyžaduje
4. Príprava materiálov (CV, motivačný list, Linkedin) podľa súčasných požiadaviek
5. Pokročilé metódy vyhľadávania práce
6. Pohovor

Ako bonus pridáme veľa tipov a praktických rád z dlhoročnej konzultačnej praxe.
Prineste si so sebou: Váš životopis, v prípade, že máte aj motivačný list.

Miesto a čas:
Glória komplex, Akadémia pozitívneho života, Ružová dolina 7, Bratislava
26. február 2020, 16:00-19:00 hod

Cena: 79 eur
Počet účastníkov: 6

Poplatok prosíme, uhraďte na č.ú. SK50 0200 0000 0033 1313 7255
Následne Vám vystavíme faktúru. Možnosť úhrady poplatku na mieste nie je možná.

Vami poskytnuté osobné údaje slúžia ako podklad na vystavenie faktúry za účasť na tomto podujatí a na Vaše kontaktovanie v prípade, že by sa udalosť zrušila/presunula.

Váš lektor: Renáta Máčaiová

Renáta 13 ročné skúsenosti v oblasti profesijného poradenstva nadobudla pôsobením v nadnárodných poradenských spoločnostiach na pozíciach Headhunter, Manažér pre divíziu Permanent Placement a Riaditeľ pobočky pre Slovensko. Má bohaté skúsenosti s nastavovaním recruitment stratégií, interim recruitment manažmentom a budovaním a rozvojom recruitment tímov pre mnohých firemných klientov. Má výborný prehľad o aktuálnom trhu práce a potrebách zamestnávateľov a zamestnancov. Je členkou Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry, Slovenskej asociácie koučov a Asociácie lektorov a kariérnych poradcov.Venuje sa individuálnemu kariérnemu koučovaniu a poradenstvu, pre firemných klientov pôsobí ako konzultant v otázkach ľudských zdrojov.

https://www.linkedin.com/in/macaiova/
Emailová adresa *
Your answer
Názov firmy / organizácie
Your answer
Titul, Meno a priezvisko *
Your answer
Adresa
Your answer
Telefónne číslo
Your answer
IČO
Your answer
DIČ, IČ DPH
Your answer
Poznámka
Your answer
Súhlas so spracovaním osobných údajov (ďalej len „Súhlas“): Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov spoločnosťou ARTELA s.r.o. (IČO 46726781) v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 (GDPR). Spoločnosť oprávňujem spracovať svoje osobné údaje v rozsahu: meno a priezvisko, titul, e-mail, telefónne číslo a miesto bydliska za účelom vzájomnej komunikácie a distribúcie informácií o jeho aktivitách, projektoch a výzvach. Súhlas udeľujem na dobu 3 rokov. Som si vedomý svojich práv v zmysle GDPR.súhlasím
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy