Реєстрація волонтерів і волонтерок для проведення Дня Гідності 2017 в Україні
РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО, ДЯКУЄМО

До державного свята гідності і свободи Україна вже втретє долучиться до Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 2 роки взяли участь понад 25 000 учасниць і учасників із 190 закладів освіти. Ще у жодній країні Європи історії про гідність не збирали стільки людей одразу!

Цього року команда EdCamp Ukraine щаслива знову запросити адміністрацію шкіл і вишів, педагогів, волонтерів і волонтерок, – які вже долучалися до цієї унікальної ініціативи, і які ще не мають такого досвіду, – до участі у Дні Гідності.

Подію можна організувати у будь-який день символічного проміжку: з 21 листопада – День Гідності і Свободи України до 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією.

Усесвітній День Гідності 2017 відбудеться під патронатом Міністерства освіти і науки України. Ініціативу цього року також підтримують – спільнота Global Shapers community (Усесвітнього економічного форуму), представництво в Україні Amnesty International й Перший міжнародний портал вебінарів.

Ви отримаєте безкоштовно докладні методичні рекомендації, сертифікати для учасників/-ць, а також підтримку всієї спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ з усіма деталями: http://bit.ly/prgdignityukraine2017.

РЕЄСТРАЦІЯ, необхідна для того, щоб ми могли запросити Вас на орієнтаційний вебінар (під час якого розкажемо про все докладно та дамо відповіді на всі запитання), відкрита до 12 ЛИСТОПАДА 2017 року 23:59.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ГО "ЕдКемп Україна". Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms