Proszę wypełnić i wysłać poniższy formularz, a otrzyma Pan/Pani wiadomość e-mail z dostępem do kursu szkoleniowego online.
Email address *
Imię i Nazwisko *
Kraj *
Polityka prywatności
Dane zebrane w tym formularzu będą przetwarzane przez partnerów projektu (projectmanager@voluncet.eu) na potrzeby ewaluacji projektu w celu spełnienia wymagań instytucji finansującej i innych władz publicznych, jak również w celu przesłania Państwu informacji związanych z tym projektem, a także innymi projektami europejskimi.

Użytkownik zachowuje prawo do wycofania swojej zgody w dowolnym momencie. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat. Zostaną one udostępnione wyłącznie publicznym instytucjom finansującym, innym władzom publicznym z UE oraz osobom i organizacjom, które świadczą usługi na rzecz partnerów projektu. Żadne dane nie będą przekazywane poza granice Unii Europejskiej.

W celu skorzystania z prawa dostępu, poprawienia, unieważnienia lub sprzeciwu prosimy o kontakt pod adresem projectmanager@voluncet.eu. Mają Państwo prawo do złożenia skargi do organu zajmującego się ochroną danych osobowych.
Czy wyrażają Państwo zgodę na gromadzenie swoich danych w sposób opisany powyżej? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.