“Ocena warunków pracy i kondycji zdrowotnej pracowników medycznych w czasie pandemii COVID 19, porównanie za okres I półrocza 2020 roku vs II półrocza 2020 roku”
Ankieta nr 1 kontrolna, projektu badawczego pt.: "Pracownik medyczny w warunkach kryzysu epidemicznego - ocena bezpieczeństwa zdrowotnego, zawodowego, ekonomicznego i prawnego”
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Szanowna/-y Uczestniczko/Uczestniku Badania
Zapraszamy do wypełnienia dobrowolnie i anonimowo poniższej ankiety. Nie potrwa to dłużej niż 10 minut.
UWAGA!
Prosimy pracowników służby zdrowia o wypełnienie niniejszej ankiety w celu oceny warunków codziennej pracy, poczucia bezpieczeństwa oraz kondycji zdrowotnej po prawie rocznym funkcjonowaniu w pandemii.
Ankieta jest częścią projektu badawczego prowadzonego w ramach działań Instytutu Fundacji Thorax - Think Tank - niezależnego komitetu doradczego na rzecz opieki zdrowotnej i zdrowia publicznego powołanego w związku z realizacją zadania publicznego.
Zapraszamy wszystkich pracowników służby zdrowia bez względu na wykształcenie, doświadczenie zawodowe, stanowisko, miejsce i rodzaj wykonywanej pracy do odpowiedzi na pytania i wyrażenia swojej opinii.
W oparciu o wyniki wszystkich 10 ankiet, zostanie opracowany kompleksowy raport na temat sytuacji zdrowotnej, ekonomicznej, prawnej i zawodowej pracowników służby zdrowia w dobie pandemii COVID-19. Raport zostanie udostępniony w grudniu 2021 roku organom nadzorującym placówki medyczne, środowiskom akademickim i opinii publicznej na stronie naszego portalu oraz poprzez newsletter Instytutu Fundacji Thorax.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy