Formularz zamówienia Press&Web
Dzień dobry!

Aby przygotować indywidualną ofertę, a następnie napisać wartościowe treści, potrzebuję od Ciebie precyzyjnych informacji.

W tym celu przygotowałam 22 pytania z 3 kluczowych kategorii – udzielenie na nie odpowiedzi zajmie zaledwie chwilę, ponieważ formularz zamówienia w dużej mierze wykorzystuje wbudowane pola wyboru.

Proszę o dokładne ich wypełnienie, abym mogła przesłać propozycję współpracy jak najlepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Dziękuję!
Ewa Kudłacz-Orciuch
Press&Web
www.pressweb.com.pl

...................................................................................................................................................................
Przesyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, telefon) przez Press&Web Adam Kudłacz, 60-529 Poznań, ul. Dąbrowskiego 77A, NIP 7811748635, REGON 302426099, kontakt@pressweb.com.pl, tel. (+48) 532 816 146) w celu otrzymania oferty na usługi redakcyjne oraz realizacji zamówienia. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości w zakresie stosowanej przez Press&Web ochrony danych, zapoznaj się z Polityką Prywatności (https://www.pressweb.com.pl/polityka-prywatnosci/).

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Press&Web. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms