Formularz zgłoszeniowy
Bardzo się cieszymy, że masz ochotę dołączyć do naszej społeczności! :)

W 2019 roku redakcjaBB świętuje swoje pięciolecie! Wydamy też jubileuszowy, #10 numer naszego magazynu - tworzonego w całości przez młodych ludzi. Świętować planujemy cały rok :) Będzie dużo wydarzeń, spotkań, koncertów i okazji do poznania ciekawych ludzi. Będzie można zdobyć fajną pracę, doświadczenie zawodowe, dowiedzieć się jak mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi. Będą - już standardowo - warsztaty dziennikarskie, fotograficzne czy filmowe. Będzie można wspierać młodszych kolegów i koleżanki w nauce albo samemu/samej rozwinąć skrzydła. Słowem - dziać się będzie!

A jeśli jeszcze zastanawiasz się czy to dla Ciebie - poniżej kilka opcji zaangażowania się w nasze działania (choć: jesteśmy też otwarci na Twoją inwencję twórczą! - napisz co Cię interesuje):

1. Piszecie? Robicie zdjęcia lub filmy? Projektujecie graficznie? Pochwalcie się i prześlijcie nam próbkę Waszej twórczości na adres redakcja@redakcjaBB.pl. Możecie zaangażować się w tworzenie magazynu lub w realizację zleceń w ramach naszej fundacyjnej działalności gospodarczej, jeśli Wasze skile są już pro.

2. Chcielibyście postawić pierwsze kroki na rynku pracy? Macie wymarzoną pracę, ale nie wiecie jak się do tego zabrać? Albo jeszcze nie wiecie co chcecie robić w życiu? Postaramy się Wam pomóc!

3. Chętni, chętne wesprzeć dzieci ze świetlic środowiskowych w nauce? Godzina, raz w tygodniu? Nasz skład jest już mocny, ale zawsze może być mocniejszy ;)

4. Może macie jakiś pomysł i chcielibyście go zrealizować z naszą pomocą? Lub potrzebujecie wsparcia w czymś innym? A może po prostu chcecie poznać fajnych ludzi i spróbować czegoś nowego? Dołączcie do naszej grupy towarzyskiej ;)

Co dalej? Jak otrzymamy zgłoszenie, odezwiemy się z zadaniem rekrutacyjnym do zrealizowania. Potem - spotkanie rekrutacyjne. I - JUŻ! Zaczynamy wspólnie działać :)

Podając dane kontaktowe upewnij się, że są wpisane poprawnie. Inaczej nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Rekrutacja trwa do 20 stycznia 2019 r. Podajcie dalej i działamy!

Poniższe informacje nie będą przekazane nikomu innemu. Administratorem tych danych będzie Fundacja Zróbmy.To (zrobmyto.pl).

Imię i nazwisko: *
Your answer
Data urodzenia: *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres email: *
Your answer
Numer telefonu:
Your answer
Miejsce zamieszkania:
Your answer
Do której szkoły chodzisz?
Your answer
Skąd się o nas dowiedziałeś/aś?
W ramach społeczności chciałbym/chciałabym :
Napisz w kilku słowach, dlaczego chcesz do nas dołączyć: *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w tym formularzu danych w celu przeprowadzenia rekrutacji. (Ta zgoda jest konieczna, byśmy mogli się z Tobą kontaktować).
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service