Formularz zgłoszeniowy na warsztat Projektowanie usług w bibliotece – jak się za to zabrać?
Dzień dobry,

warsztat odbędzie się na platformie zoom.us: 19 stycznia (wtorek), godz. 10.00-14.00.

Z biblioteki może wziąć udział tylko jeden pracownik. Liczba miejsc ograniczona. O wzięciu udziału w szkoleniu decyduje prawidłowo i z zaangażowaniem wypełniony formularz. Zgłoszenia osób, które nie pojawiły się na poprzednich warsztatach w projekcie Kliknij. Sprawdź. Zrozum bez wcześniejszej rezygnacji nie będa rozpatrywane.

Osoby, które zakwalifikują się na warsztat otrzymają link do spotkania na adres mail podany w formularzu.

Na zapisy czekamy do 13 stycznia (środa) do godz. 16.

W spotkaniu, które poprowadzi Maciej Sopyłło wezmą udział Paweł Nowak, Katarzyna Drożdżal i Agata Magdalena Nowak, organizatorzy konferencji WUD Silesia (https://wudsilesia.pl):

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Elżbietą Jankowską, tel. 722 003 352, elzbieta.jankowska@frsi.org.pl
Imię i Nazwisko *
Nazwa Biblioteki *
Miejscowość *
Adres email *
Numer telefonu do kontaktu *
Czy uczestniczyleś/uczestniczyłaś w warsztach organizowanym w ramach projektu "Kliknij. Sprawdź. Zrozum" *
Do projektowania jakich usług zamierzasz wykorzystać zdobytą wiedzę? (max 800 znaków)
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1) informujemy, że: Administratorem danych osobowych zawartych w niniejszym Formularzu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) z siedzibą w Warszawie (00-359), przy ul. Kopernika 17. Dane przetwarzane będą w celach związanych z realizacją projektu „Kliknij. Sprawdź. Zrozum.” w tym jego ewaluacją. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Administrator, ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne.
Administrator informuje, że uzyskane przez formularz dane osobowe zostaną niezwłocznie zapisane, a następnie przechowywane na dysku Administratora. Formularz zostanie trwale usunięty. Zapewni to Twoim danym odpowiedni poziom bezpieczeństwa.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of FRSI. Report Abuse