Warszawska Współpraca Szkoleniowa

- szkolenie 23.II.2014

  CV - MITY I PRAWDY DOTYCZĄCE SZUKANIA PRACY. CO ZROBIĆ ŻEBY SIĘ UDAŁO?

  Dla kogo jest to szkolenie: Jeśli chcesz zmienić swoją obecną sytuację zawodową na polskim rynku pracy, posiadasz doświadczenie i wykształcenie a nadal odczuwasz niedosyt w kwestii Twojego życiorysu zawodowego, jesteś bezrobotny albo chcesz zweryfikować poprawność swojego cv zapraszam na warsztaty. Celem szkolenia jest nauczyć się jak: - Napisać CV, które wzbudzi zainteresowanie i przyciągnie uwagę rekrutera/pracodawcy - Wyszukać wymarzoną pracę - Dostać jak najlepsze propozycje pracy Korzyści dla uczestników: Uczestnicy dowiedzą się jak pokonać trudności związane z szukaniem pracy. Program: 1. Co powinno zawierać CV? -Dane -Zdjęcie -Cel zawodowy/ motto w CV -Doświadczenie i wykształcenie -Kursy i szkolenia -Umiejętności -Zainteresowania 2. Błędy w CV 3. Jak skutecznie szukać pracy ? 4. Prezentacja własnej osoby, czyli co wiedzą o nas inni ? Forma pracy: Warsztaty Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie swojego CV. Przyda się też coś do pisania i notowania. Pamiętaj, iż są to warsztaty, które mają Ci pomóc nie wstydź się, więc swojego CV przynieś je wydrukowane w takiej wersji jaką masz.

  Prowadząca - Hanna Szadrowska

  Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Prowadząca projektów rekrutacyjnych i selekcji na stanowiska z branży architektonicznej oraz telekomunikacyjnej. Jej motto to: ’’Szukanie pracy jest jak praca’’. Prowadząca forum Curriculum Vitae gdzie na forum jak i indywidualnie pomaga w tworzeniu profesjonalnego wizerunku w formie CV. Brała udział w kilkuset procesach rekrutacyjnych, co zaowocowało wymarzoną pracą. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na GoldenLine.

  23.II (niedziela), godz. 10.30-14.00

  Zbieramy się od 10.30 aby zdążyć złożyć zamówienia. Samo szkolenie zacznie się o 11.00. Miejsce: informacje o miejscu będą przekazane osobom zapisanym na listę uczestników. SZKOLENIE jest BEZPŁATNE, zobowiązujemy się wszyscy jedynie do dokonania zamówienia w kawiarni, która będzie nas gościć, gdyż właściciele nie pobierają od nas opłaty za salę. Liczba miejsc ograniczona. Proszę o zgłoszenia od osób, które wiedzą na pewno, że będą mogły przyjść.

  Zapisy

  Aby zgłosić swoją chęć udziału w szkoleniu - proszę o wypełnienie poniższego formularza. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  This is a required question
  Must be a valid email address
  This is a required question
  This is a required question