Poparcie MIASTA dla celów kampanii „Razem wygrywamy z rakiem piersi”
Zwracamy się do Włącz Miasta o poparcie celów szlachetnej kampanii „Razem wygrywamy z rakiem piersi” oraz aktywizacja i integracja społeczności powiatu wokół promocji profilaktyki raka piersi i zdrowego stylu życia całej rodziny podczas Dni Przyjaciół Piłki Nożnej.

Dlaczego? 17 000 Polek jest dotkniętych rakiem piersi każdego roku. Profilaktyka raka piersi rocznie ratuje życie już 11 000 Polek. Brak profilaktyki raka piersi rocznie zabija 6000 Polek, mimo że wcześnie wykryty jest uleczalny. Razem możemy wygrać życie tysięcy kobiet.

Szlachetna kampania „Razem wygrywamy z rakiem piersi” ma na celu zmniejszanie umieralności na raka piersi poprzez skuteczną promocję metod wczesnego wykrywania tej choroby oraz aktywizację i integrację społeczności powiatu wokół promocji profilaktyki raka piersi i zdrowego stylu życia całej rodziny. Szlachetną kampanię walki z rakiem piersi zainicjowaną przez Fundacje Piłka jest Piękna prowadzimy podczas Dni Przyjaciół Piłki Nożnej pod Patronatem Związku Powiatów Polskich:
1. Grając mecze i turnieje pod hasłem „Razem wygrywamy z rakiem piersi ”.
2. Wręczając Różowe Kartki Życia „za brak badań wczesnego wykrywania raka piersi” (zamiast żółtej / czerwonej kartki
sędziego piłkarskiego) i promując 'Konsultacje Zdrowia Piersi'.
3. Robiąc i publikując zdjęcia oraz nagrania z Różową Kartką Życia w social mediach z #RazemWygrywamy i #RozowaKartkaZycia #RakPiersi
Poparcie dla celów kampanii w imieniu MIASTA udziela: *
REPREZENTUJE MIASTO: *
Imię i Nazwisko Głównego Koordynatora *
Telefon komórkowy Głównego Koordynatora *
E-mail Głównego Koordynatora: *
Ulica i numer: *
Miejscowość: *
Województwo: *
Kod pocztowy: *
O jakie wsparcie do MIASTA mogą starać się organizatorzy i promotorzy kampanii? *
Required
Czy MIASTO planuje organizację własnego meczu lub turnieju wspierającego walkę z rakiem piersi?
Akceptuje poniższe informacje. Fundacja Piłka jest Piękna z siedzibą w Warszawie, ul.Pileckiego 122/100, reprezentowane przez Prezesa Zarządu, jako Administratora danych, przetwarza dane osobowe zawarte w zgłoszeniu do wzięcia udziału w kampanii Razem wygrywamy z rakiem piersi! wyłącznie w celu przeprowadzenia i organizacji imprezy. Dane nie są udostępniane żadnym, innym podmiotom i są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do ich wglądu i poprawiania. Administrator danych zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych w zakresie wizerunku, imienia i nazwiska, powiatu, szkoły lub klubu w celach promocyjnych w postaci publikacji w mediach, szczególnie w stosunku do osób, powiatów i klubów, które zostaną wyróżnione. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy