Mentorluk & Koçluk Programı - Orhun Özkan
Herkese Merhaba :)

Kariyerinizi geliştirmek ve bu noktada kendi tecrübelerimi aktaracağım, gittiğim etkinlik & programları paylaşacağım ve üye olduğum Dernek & STK'larla sizleri tanıştıracağım sürecin ilk adımı olan bu forma hoş geldiniz :) 

Formu doldurarak mentorluk sürecime hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Yılda (4-5) kişiyi dahil edeceğim için hızlı geri dönüş yapamazsam bir sonraki dönem için değerlendirilecek.
Süreç (6 ay -12 ay)

Kariyerli kalın...

W: www.orhunozkan.net
M: orhunozkan@hotmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ad / Soyad *
Telefon Numaran *
Ör: "0(539) xxx xx xx"
Mail adresin *
Nerede Yaşıyorsun? *
Ör: "İstanbul - Beşiktaş"
Sosyal Medya Adres Linklerin / Varsa web siten *
(Linkedn, İnstagram, Twitter, Facebook vs)
Okulun / Bölümün *
(Sınıfını da lütfen yaz, mezunsan onu da yazabilirsin)
Seni daha iyi tanıyabilmem için kendini kısaca tanıtır mısın? *
Tuttuğun takım, burcun vs :)
Hedeflerin neler? / Neler Yapmak İstiyorsun? / Neden Buradasın? / Mentorluk Sürecinden Beklentin Nedir? *
Orhun Özkan'ı ne kadar iyi tanıyorsun? / Kim tavsiye etti?  *
Ne kadar iyi tanıyorsunuz cevabına "Çok" "Orta" "Az" şeklinde cevap vermeyin.
Detaylar önemli, seçim sürecini etkileyecek.
Mentorluk sürecinin nasıl olmasını istersin? *
(Hibrit: Hem online hem de yüz yüze duruma göre) (Yüz yüze görüşmeler İstanbul'da)
Mentorluk Sürecine Ne Kadar Zaman Ayırabilirsin? *
Açıklamak İstediğin? / Eklemek İstediklerin? *
Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (“Kanun”) 10’uncu maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Orhun Özkan tarafından hazırlanmıştır.

Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veridir. Kişisel veriler direkt gerçek kişilerden toplanmaktadır. Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri kanunda özel nitelikli kişisel veri olarak tanımlanmıştır. Kişisel ve özel nitelikli kişisel veriler ilgilinin açık rızası olmaksızın işlenemez.

Orhun Özkan tarafından farklı platformlarda gerçekleştirilen eğitim programları sırasında katılımınızın sağlanması ve kayıt altına alınması amacıyla paylaştığınız kişisel verileriniz (kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, fotoğraf, video kaydı) eğitim katılım listesi (otomatik olmayan yöntem) üzerinden Orhun Özkan tarafından sosyal yardım faaliyetlerinin yürütülmesi ile eğitim çalışmalarının yürütülmesi ve raporlanması amaçlarıyla, Kanun’un 5’inci maddesinin 2’inci fıkrasında belirtilen “açık rıza” hukuki dayanağıyla işlenecektir; aynı amaçlarla tedarikçilerimize, bağışçılarımıza ve yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına aktarılacaktır; ayrıca katılımlarımız arasındaki iletişimin ve işbirliğinin sağlanması maksadıyla ad-soyad ve iletişim bilgileriniz programa katılan diğer kişilerle paylaşılacaktır.

Bu konu hakkında Kanun’un “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11’inci maddesi kapsamındaki taleplerinizi, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe göre yazılı olarak Orhun Özkan'a posta adresinden yazılı olarak iletebilirsiniz.
*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy