Rowerowy Maj 2019 Warszawa
Dzień dobry! Przed Państwem formularz rejestracyjny do kampanii Rowerowy Maj.

Dziękujemy za zainteresowanie kampanią. Szczegóły organizacyjne, zasady oraz relacje z poprzednich edycji mogą Państwo znaleźć na naszej stronie i facebooku: rowery.um.warszawa.pl/rowerowy-maj oraz fb.com/RowerowyMajWarszawa

Wypełnienie formularza przez zainteresowane placówki jest dla nas równoznaczne ze zgłoszeniem się szkoły/przedszkola do kampanii. Prosimy o przemyślenie sprawy! Skrupulatnie wypełniony formularz pomoże nam oszacować skalę zbliżającej się akcji i przygotować się do niej jak najlepiej. Dlatego choć na zgłoszenia czekamy do lutego 2019 to prosimy o zadeklarowanie chęci udziału bez zbędnej zwłoki.

Formularz przeznaczony jest do wypełnienia przez osobę reprezentującą zgłaszającą się szkołę. Prosimy o nie wypełnianie go przez osoby postronne bez porozumienia z placówką. Ze względu na złożoność kampanii, wypełnienie formularza może zająć więcej niż 5 minut. Dane będzie można uzupełnić później w porozumieniu z koordynatorami miejskimi.


Kontakt z koordynatorami miejskimi:
Edyta Mantorska: (22) 558 93 46
Marcin Górecki: (22) 558 93 70
rowerowymaj@zdm.waw.pl


Zapraszamy do udziału w kampanii!

Formularz przeznaczony jest do wypełnienia przez osobę reprezentującą zgłaszającą się szkołę/przedszkole. Prosimy o nie wypełnianie go przez osoby postronne bez porozumienia z placówką.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service