Заявка на конкурс стипендій на навчання у Київському ліцеї бізнесу 2021/2022
Вітаємо зі сміливим кроком!
Ти подаєшся на участь у конкурсі, що надасть тобі нових можливостей і здобутків. Це стипендія на навчання в Київському ліцеї бізнесу, яку започатковують Університет «КРОК» як засновник ліцею та Клуб випускників до 30-річчя нашого закладу.

Перед тим як подати заявку, будь ласка, зверни увагу на такі вимоги й деталі:

Стипендія – це кошти, які цілком або частково покриватимуть вартість навчання в Київському ліцеї бізнесу до 11-го класу включно. Однак до стипендії не входить вартість харчування, екскурсійні програми та індивідуальні навчальні засоби.

Отримати стипендію можуть учні, які вступають наступного 2021-2022 навчального року до 7-11 класів і мають високу академічну успішність, підтверджені творчі чи спортивні здобутки або досягнення в соціальній діяльності, лідерську вдачу та бажання навчатися саме в Ліцеї бізнесу.

Учні Київського ліцею бізнесу не можуть подаватися на цей конкурс.

Конкурсна комісія опрацює всі заявки та запросить на наступний етап відбору. Учасники очно пройдуть тестування академічних знань та співбесіду. За результатами конкурсних випробувань комісія прийме остаточне рішення.

Заявки приймаються до 9 травня 2021 року. Результати будуть оголошені 22 травня 2021 р. під час святкування 30-річного ювілею Київського ліцею бізнесу.

Перед тим, як розпочати заповнювати заявку, потрібно підготуватися і здійснити такі кроки:
1.Зроби фото свого табелю за минулий рік, а також табеля за 1-ше півріччя цього року. Розмісти фото табелів на файлообміннику чи Google диску. В заявці необхідно буде надати посилання на табелі.
2. Зніми коротке відео і розкажи про себе найцікавіше. Відеопрезентація має тривати не більше двох хвилин. У заявці необхідно буде надати посилання на це відео.
3. Напиши коротке есе «Лідер - це я!» до 300 слів. Обґрунтуй, що тебе мотивує і надихає в житті, що дозволяє сказати про себе – я лідер! Текст есе потрібно подати в заявці.

Якщо в тебе виникають питання, ти можеш звернутися до керівника конкурсу:
Валентина Нідзельська поштою stipendia@klb.education,
або телефоном +380 96 116 59 80

Усе підготовлено? Отож можна розпочинати заповнення анкети. Для цього виділи до 1 години часу. Заявка заповнюється українською мовою. Відповідай правдиво і не поспішай.
Хай щастить!
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Київський ліцей бізнесу. Report Abuse