POMORSKIE POTRZEBY ORGANIZACJI OBYWATELSKICH/POZARZĄDOWYCH.
Szanowni Liderzy, Szanowne Liderki Pomorskich Organizacji Obywatelskich/Pozarządowych

Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych pracuje nad przygotowaniem pakietu usług, które w sposób najbardziej efektywny pomogą w Państwa działaniach społecznych.

Liczymy na Państwa pomoc w zebraniu cennego materiału informacyjnego o Państwa aktualnych potrzebach oraz o kondycji działalności społecznej na Pomorzu!


ANKIETA SKŁADA SIĘ Z 15 PYTAŃ, A JEJ WYPEŁNIENIE ZAJMIE PAŃSTWU OK 5-10 MINUT.

Dziękujemy.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych *
Administratorem danych osobowych jest Biuro Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych; dane adresowe: ul. Jeziorna 2/33, 83-300 Kartuzy (KRS: 0000534268, REGON: 360285914, NIP: 8393177537). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z realizacją projektu finansowanego ze środków publicznych. Przetwarzanie przekazanych danych osobowych odbywa się na podstawie: * zgody osoby, której dane dotyczą, gdy taka podstawa przetwarzania występuje (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych); Informacje wprowadzone do formularza, o których mowa powyżej będą przetwarzane do momentu realizacji celu przetwarzania danych osobowych, który wynika z odpowiednich przepisów krajowych. W przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody – do momentu wycofania tej zgody. Zgoda wówczas może zostać odwołana w każdym czasie. Odbiorcami informacji wprowadzonych do formularza mogą być podmioty, które mają na celu zapewnienie prawidłowej obsługi technicznej, technologicznej oraz podmioty uprawnione do przetwarzania na podstawie przepisów prawa. W przypadku zapytań związanych z ochroną danych osobowych należy się kontaktować z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem poczty email biuro@cop.pomorskie.pl. Każdy może wystąpić do administratora danych osobowych z żądaniem dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także z żądaniem przeniesienia danych. Każdy może wnieść skargę do organu nadzorczego uznania, że administrator danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Podanie informacji jest niezbędne do przeprowadzenia wykonania celu przetwarzania, a niepodanie informacji lub podanie niepoprawnych informacji uniemożliwi wypełnienie określonego celu. Niepodanie danych osobowych uniemożliwi uzyskanie wsparcia w ramach projektu.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy