IFES оголошує конкурс на участь у регіональних Тренінгах "Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку країни"
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь у регіональних тренінгах "Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку країни" в рамках ініціативи MALE (Альянс рівноправного партнерства чоловіків та жінок), що відбудуться у березні та квітні 2018 року у 17 регіонах України. Конкурс на участь у тренігах у решті регіонів буде оголошено незабаром.

MALE - це перший у своєму роді навчальний модуль, який зосереджує увагу на залученні чоловіків-партнерів задля утвердження рівноправного партнерства чоловіків та жінок вдома, в громадах та на інституційному рівні. З метою забезпечення ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у виборчому процесі для участі у тренінгу запрошуються представники громадських організацій, медіа, політичних партій, виборчих комісій та органів державного реєстру виборців.

Дводенний тренінговий модуль буде складатися, але не обмежуватися такими питаннями як: огляд ґендерної рівності, ґендерні стереотипи, участь жінок у політиці, ґендерні квоти, комунікація та переговори, побудова партнерських відносин. З програмою тренінгу можна ознайомитись за посиланням: http://bit.ly/2D00Zb9

Графік проведення тренінгів:
14-15 квітня 2018 - Запоріжжя
17-18 квітня 2018 - Миколаїв
19-20 квітня 2018 - Тернопіль
19-20 квітня 2018 - Хмельницький
20-21 квітня 2018 - Херсон
24-25 квітня 2018 - Рівне
26-27 квітня 2018 - Івано-Франківськ
27-28 квітня 2018 - Одеса

Тренінги будуть проводитися в інтерактивному режимі, і основна увага буде приділена практичним заняттям, роботі в «малих групах» та аналізу проблемних питань та бар’єрів рівноправного партнерства чоловіків та жінок. За результатами проходження Тренінгів учасники/учасниці, які складуть фінальний тест, отримають сертифікати про проходження курсу. Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують харчування учасників тренінгу, роздаткові матеріали та компенсацію витрат на проїзд.
Зауважте, що сертифікати та відшкодування проїзду учасники/учасниці отримають ЛИШЕ у разі 100% присутності на тренінгу протягом двох днів.

Реєстрація на тренінг закривається за 8 днів до дати проведення тренінгу у відповідному місті.

Про результати конкурсного відбору переможиць/ців буде повідомлено за 7 днів до дати проведення тренінгу у відповідном місті.

Ця ініціатива реалізується Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги. Будь-які думки, викладені у цій публікації чи під час тренінгу, належать автору і не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, Міністерства міжнародних справ Канади, уряду Канади або уряду Великої Британії.

Прізвище, ім'я *
Електронна пошта *
Номер телефону *
Посилання на сторінку в соціальних мережах *
Організація (місце роботи) *
Посада *
Регіон, у якому ви проживаєте (місто, область) *
У якому Тренінгу Ви хочете взяти участь? *
Required
Ваша мотивація до участі (особлива увага при відборі учасників/учасниць буде звертатися на відповідь на дане питання ) *
Яким чином ви плануєте використати набуті знання у вашій подальшій роботі? (особлива увага при відборі учасників/учасниць буде звертатися на відповідь на дане питання ) *
Надаю згоду на обробку персональних даних *
Required
Надаю згоду на відеозапис і фотографування робочого процесу під час тренінгу *
Коментарі (тут Ви можете зазначити іншу важливу на Ваш погляд інформацію)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of IFES Ukraine. - Terms of Service