Klaipėdos rajono jaunimo apdovanojimų vakaras ,,Auksinės lemputės“
Gruodžio 5 d. 18 val. Gargždų kultūros centre (Klaipėdos g. 15, Gargždai) vyks Klaipėdos rajono jaunimo apdovanojimų vakaras. Ši apklausa sukurta, kad būtų išgirsta Jūsų nuomonė ir būtų nominuoti labiausiai nusipelnę asmenys jaunimui Klaipėdos rajone. Apklausa aktyvi iki lapkričio 29 d. Laukiame Jūsų argumentuotų pasiūlymų dėl kandidatų, kurie bus pateikti Klaipėdos rajono jaunimo reikalų tarybos svarstymui. Jaunimo reikalų taryba išrinks 2018 m. nominantus, kurie bus apdovanoti ,,Auksinių lempučių“ vakare, gruodžio 5 d. 18 val.
Renginio organizatoriai: Klaipėdos rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga ,,Apskritasis stalas“ kartu su Klaipėdos rajono jaunimo reikalų taryba.
Renginio partneriai: Gargždų kultūros centras.

Asmeniniai duomenys bus naudojami tik komunikacijos apie renginį ir projekto administravimo tikslais. Informuojame, jog Dalyvių sąrašo kopija su faktiškai dalyvavusių atstovų parašais bus perduota Jaunimo reikalų departamentui prie SADM, Socialinių paslaugų priežiūros departamentui prie SADM, bei Klaipėdos rajono savivaldybei dėl ataskaitomybės apie KRVJOS AS vykdomą projektą ir jo lėšų panaudojimo pagrįstumą.

NOMINACIJOS
Toliau prašome pateikti atsakymus dėl pateiktų nominacijų:
1. Metų jaunimo rėmėjas ( gali būti institucija, įmonė, asmuo, organizacija).
2. Metų jaunimo organizacija (argumentuokite).
3. Metų jaunimo lyderis (argumentuokite).
4. Metų proveržis (tai gali būti veikla ar organizacija, prisidėję prie matomų pokyčių jaunimo srityje, kurioje pastebimas proveržis).
5. Metų jaunimo projektas (projektas, kuris paliko įspūdį, suteikė daugiau galimybių jaunimui ir gali būti tituluojamas metų projektu).
6. Metų jaunimo socialinis partneris (ne jaunimo organizacija neatlygintinai prisidedanti prie jaunimo veiklų).
7. Metų jaunimo savanoris (paaiškinkite kodėl teikiate būtent šio asmens kandidatūrą, nurodykite jo vardą, pavardę bei kontaktus).
8. Metų jaunimo išradėjas (pridėkite išradimo nuotrauką ir aprašymą bei nurodykite išradėjo vardą, pavardę bei kontaktus).
9. Metų jaunasis verslininkas (argumentuokite kodėl teikiate būtent šio asmens kandidatūrą, nurodykite jo vardą pavardę, kontaktus. Taip pat pridėkite trumpą verslo aprašymą ir svetainę ar platformos socialiniuose tinklalapiuose nuorodą).
10. Metų jaunimo renginys
Pridėkite foto/video medžiagos iš jaunimo organizacijose įgyvendintų projektų bei renginių
Ar nori prisidėti prie šio renginio organizavimo? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service