Презентація монографії "Українська фундаментальна наука і європейські цінності"

Шановні колеги, любі друзі!

Програма імені Фулбрайта в Україні радо запрошує Вас на презентацію книги «Українська фундаментальна наука і європейські цінності», що відбудеться у середу, 10 лютого 2016 р., в офісі Програми імені Фулбрайта в Україні (м. Київ, вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, М «Палац Спорту»).

Початок — о 18:00

У презентації участь візьмуть:
автори - Олександ Габович, доктор фізико-математичних наук, професор; Володимир Кузнєцов, доктор філософських наук, професор, фулбрайтівський науковець 1999-2000 в University of Michigan (Ann Arbor, MI)
науково-літературного редактор - Наталія Вельбовець.

Українська фундаментальна наука і європейські цінності (К.: Вид. дім «Києво- Могилянська академія», 2015. – 208 с.)
Чи є сьогоднішня організація української академічної науки найкращою з можливих? Чи сприяє вона відродженню українського суспільства? Чи на часі проведення всебічного аналізу стану української науки із застосуванням загальноприйнятих у світовій науці критеріїв? Яке місце в системі організації науки мають посідати європейські цінності? Автори пропонують відповіді на ці запитання, усвідомлюючи при цьому, що вони не є остаточними.

Монографія презентує важливу інсайдерську інформацію про стан речей, даючи можливість читачеві зробити свої висновки і долучитися до обговорення цієї вкрай актуальної теми. Зокрема, в книзі заторкнуто певні концептуальні аспекти дослідження науки: ціннісний, термінологічний, філософсько-правовий, коґнітивний і наукометричний. Автори вважають, що підтримувана державою так звана наукова еліта України не має права претендувати на це високе звання. Думка авторів: для збереження та розвитку української науки потрібні об’єктивне бачення ситуації, політична воля і продумані активні дії як влади, так і самих учених.

Книга розрахована на науковців, державних службовців і всіх, хто цікавиться наукою та освітою як державними інституціями.

    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question