Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi
Hukukta Kariyer Günleri
Hukukta Kariyer Günleri

Fakültemizin Hukukta Kariyer Topluluğu öncülüğünde AHBVÜ ( önceki Gazi Üniversitesi) Hukuk Fakültesi ‘nde bu yıl 23-24 Şubat’ta ilki düzenlenecek olan I.Hukukta Kariyer Günleri etkinliğimize davetlisiniz.

Hukukta kariyer olanakları yelpazesinin genişliğinden de faydalanarak sizlere iki gün iki farklı bakış açısı ile sunacağımız etkinliğimizin ilk günü, çeşitli meslek gruplarından alanlarının en iyisi olan kişiler, meslekteki konumlarına ulaşma yollarındaki tecrübelerini,düşüncelerini ve tavsiyelerini paylaşarak hedeflerimizi ideal bir biçimde belirlememize yardımcı olacaklardır. Etkinliğimizin ikinci günü ise hukukun spesifik alanlarında çalışmalarda bulunarak bu alanlarda üst düzey bilgi sahibi olan kişilerce, gerek Türkiye’de gerek Dünya’da yaşanan gelişmeler çerçevesinde bizleri bekleyen yenilikler hakkında değerlendirmeler yapılacak, bir nevi hukukun geleceğine ışık tutulacaktır.

Konuşmacılarımız ve etkinlik programımız ilerleyen günlerde açıklanacak olup etkinliğimiz ücretsiz ve tüm hukuk fakültesi öğrencilerine açıktır. Katılım kontenjanla sınırlıdır.
Başvurular sonucunda kabul alan öğrencilere geri dönüş yapılacaktır.
İlgi gösteren herkese teşekkür ederiz.

Hukukta Kariyer Topluluğu

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service